Jak wyglądały najstarsze laptopy MSI? 20-lecie laptopów MSI

20-lecie laptopów MSI

Mieliśmy okazję wziąć udział w imprezie urodzinowej firmy MSI. Czy wiecie, że MSI produkuje laptopy już od 20 lat? Podczas wieczornego spotkania mieliśmy okazję zobaczyć kultowe modele, które firma uznała za najbardziej przełomowe w swoim portfolio, oraz najnowsze modele o najwyższej wydajności.

Obecną ofertę MSI czytelnicy naszego bloga pewnie dobrze znajdą, więc zaprezentujemy Wam najciekawsze modele laptopów w dwudziestoletniej historii firmy.

MSI M510C – pierwszy laptop MSI

MSI M510C to pierwszy laptop wyprodukowany przez firmę MSI. Został wyposażony w procesor Intel Pentium M o taktowaniu 1.8 Ghz oraz kartę graficzną ATI (obecna firma AMD) Radeon 9600. Dysk twardy miał pojemność do 120 GB.

pierwszy laptop MSI M510C

To co odrazu rzuca się w oczy spoglądając 20 lat wstecz, to z pewnością rozmiar touchpada. Zobaczcie jak mały był gładzik w ówczesnych laptopach, a jak duży jest teraz!

MSI GX600 – pierwszy laptop gamingowy

pierwszy laptop gamingowy MSI GX600

MSI GX600 to pierwszy laptop dla graczy. Wewnątrz znajduje się procesor Intel Centrino oraz karta graficzna Nvidia GeForce 8600M GT z 512 MB pamięci własnej.

MSI GX600 Turbo

Model GX600 wyróżniają głównie dwie rzeczy – pierwsza, czyli charakterystyczne zdobienia na wysokości touchpada. Druga – przycisk Turbo nad klawiaturą po prawej stronie, który zwiększał taktowanie procesora, a co za tym idzie laptop dostawał dodatkową moc.

MSI S262 YA Edition – pierwszy kolorowy laptop

Choć dziś oczywistym jest, że można kupić laptopa w prawie każdym kolorze, to 2007 roku, to nie było wcale takie proste. MSI S262 YA Edition to pierwszy kolorowy laptop firmy MSI. Urządzenie było dostępne w dwóch wersjach – niebieskiej i czerwonej.

laptop MSI S262 YA Edition

MSI S262 YA Edition napędzał procesor Intel Core Duo. Na laptopie był zainstalowany Windows Vista.

MSI GT80 Titan SLI – pierwszy laptop z klawiaturą mechaniczną

MSI GT80 Titan SLI pierwszy laptop z klawiaturą mechaniczną

MSI GT80 Titan SLI to pierwszy laptop z klawiaturą mechaniczną i dwiema kartami graficznymi Nvidia GeForce GTX 980M (SLI). Napędzał go procesor Intel Core i7 5959HQ. Nad klawiaturą zostawiono sporo wolnego miejsca, aby nie dotykać laptopa w miejscach, w których się nagrzewa. MSI GT80 Titan SLI waży ponad 5 kg.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne