Zanim kupisz – Apple AirPods Max – recenzja słuchawek

AirPods Max

AirPods Max to słuchawki nauszne przygotowane przez Apple. Z pewnością przyciągają designem, ale czy są warte swojej ceny?

Apple AirPod Max brzmienie

Zacznijmy od brzmienia Apple AirPods Max. Brzmienie słuchawek jest świetne. Słuchałem wielu gatunków muzyki od hip-hopu, przez pop, rock czy techno. AirPods brzmią mega ciepło i przyjemnie. 

AirPods Max jakość dźwięku

Natomiast moim zdaniem jest w nich za dużo basu w stosunku do tonów wysokich. Jeżeli lubisz dużo tonów niskich w muzyce to nie będzie ci przeszkadzać.

Apple AirPods Max wygląd

Tu jednak pojawił się pierwszy problem AirPods Max. Nie ma możliwość zmniejszenia ilości tego basu. Do słuchawek AirPods Max nie ma żadnej aplikacji z equalizerem pozwalającej ustawiać swoje preferencje brzmieniowe.

Airpods max splot

Testowałem również jakość rozmów telefonicznych z użyciem AirPods Max. Krótka piłka – jakość dźwięku w rozmowach wypada świetnie.

AirPods Max budowa

AirPods Max budowa

Trzymając w rękach AirPods Max czujecie, że jest to prawdziwy produkt premium. Słuchawki są wykonane bardzo dobrze i ładnie. AirPods Max są zrobione z metalu, co daje poczucie jakości i wytrzymałości.

AirPods Max redukcja hałasu

Na prawej słuchawce umieszczono pokrętło głośności, którym możemy również pauzować i przełączać piosenki. Niestety wciskanie go nie jest zbyt wygodne. 

AirPods Max poduszki

Poduszki w słuchawkach Apple są wyjmowane. Nie wiem do końca po co. Rozmiar słuchawek AirPods Max można łatwo regulować, wymaga to trochę siły, jednak działa to świetnie – po wyregulowaniu słuchawki trzymają pozycje. Sklepienie jest lekkie i fajne.

AirPods Max regulacja rozmiaru

To co mi się w AirPods Max nie podoba to to, że nie da się ich wyłączyć. Słuchawki wyłączają się automatycznie po włożeniu do etui. Nie można ich po prostu wyłączyć i położyć na półce. Trzeba włożyć je do etui żeby nie pobierały energii.

AirPods Max etui

Samo etui AirPods Max jest bardzo kiepskie. Słuchawki często uderzają o sobie podczas wkładania. Ciekawe czy się nie obiją po dłuższym czasie.

Airpods max wkładka

Redukcja hałasu Apple AirPods Max

Redukcja hałasu Apple AirPods Max

Na prawej słuchawce znajduje się również przycisk włączania aktywnej redukcji hałasu. Można się wygodnie przełączać między 3 trybami – wyciszanie, brak i wzmacnianie mowy. Działa to genialnie. Można się naprawdę odciąć od świata i odpłynąć. 

Czy do AirPods Max trzeba mieć iPhone?

Apple AirPods Max

Nie. Do używania słuchawek nie trzeba mieć iPhone. Słuchawki AirPods Max działają z każdym telefonem.

AirPods Max czy warto kupić?

Apple AirPods Max podsumowanie

Cena słuchawek Apple AirPods Max to 2799 złotych. Słuchawki brzmią świetnie, jeszcze lepiej kiedy lubicie duży bas. Są przyjemne i czuć od nich, że są produktem luksusowym.

Airpods max splot

Jeżeli jesteś fanem marki Apple to warto je kupić. W innym wypadku wybrałbym inne słuchawki. 

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne