Okulary VR, które mieszczą się w kieszeni – ASUS AirVision M1

ASUS AirVision M1

Podczas trwania targów technologicznych Computex 2024, ASUS zaprezentował podręczne okulary VR, które mieszczą się w kieszeni.

ASUS AirVision M1 – co to?

ASUS AirVision M1 to okulary VR, które działają jako dodatkowy monitor do komputera, który widzicie tylko Wy. Są bardzo kompaktowych rozmiarów – mieszczą się do kieszeni spodni.

Okulary ASUS AirVision M1 mogą być też przydatne dla osób, które nie mają miejsca na dodatkowy monitor, a go potrzebują. ASUS AirVision M1 mogą wyświetlać do 6 dodatkowych ekranów jednocześnie. Warto podreślić, że okulary VR ASUS działają jako monitor, więc wymagają do działania komputera.

okulary ASUS AirVision M1

Okulary zostały wyposażone w ekran Full HD typu MicroLED o 57-stopniowym polu widzenia. ASUS chwali się szczytową jasnością wyświetlania 1100 nitów i pokryciem 95% palety kolorów DCI-P3.

okulary VR Asus

Z boku ASUS AirVision M1 umieszczono głośniki oraz panel dotykowy pozwalający dostosować ułożenie i wymiar (16:9, 21:9, 32:9) wirtualnych monitorów.

ASUS okulary

ASUS AirVision M1 – data premiery i cena

Premiera okularów ASUS AirVision M1 została zapowiedziana na trzeci kwartał 2024 roku. Cena okularów VR ASUS AirVision M1 póki co jest nieznana.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne