Telefon z obrotowym aparatem – Asus Zenfon 7 Pro – recenzja

Asus Zenfon 7 Pro

To jeden z najbardziej oryginalnych telefonów na rynku. Kiedy go testowałem wiele osób pytało jak to wszystko działa! Oto telefon z odwracanym aparatem Asus Zenfon 7 Pro recenzja.

Ekran Asus Zenfon 7 Pro

Ekran Asus Zenfon 7 Pro

Zacznijmy od ekranu. Ekran Asus Zenfon 7 Pro jest naprawdę spory – ma 6.7 cala. Ekran to OLED z odświeżaniem 90 Hz. Jasny, ostrzy i przyjemny.

Ekran jest pokryty Gorilla Glass 6 i obsługuje HDR.

Budowa Asus Zenfon 7 Pro

tył Asus Zenfon 7 Pro

Tył telefonu Asus Zenfone 7 Pro jest wykonany z plastiku. Jest to piękny lśniący plastik wysokiej jakości, ale wciąż plastik. Co nie jest do końca fantastic. Telefon nie jest wodoodporny.

czytnik linii papilarnych Asus Zenfon 7 Pro

Z boku telefonu znajduje się klawisz blokady z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. Działa szybko. Z prawej strony są również klawisze zwiększania i zmniejszania głośności.

dół telefonu Asus Zenfon 7 Pro

Na dole telefonu mamy diodę powiadomień LED. Bezsensowne to umieszczenie. W ogóle myślałem, że diody powiadomień umarły śmiercią naturalną. Jak widać nie.

Prędkość działania Asus Zenfon 7 Pro

Fortnite Asus Zenfon 7 Pro

Telefon Asus Zenfon 7 Pro jest bardzo szybki. Napędza go Snapdragon 865+ i 8 GB RAMu. Telefon posiada 256 GB pamięci wbudowanej. Można rozszerzyć to przy pomocy karty microSD do 2 TB. Woah!

Asus Zenfon 7 Pro ma zainstalowany system Android 10 wraz z autorską nakładką ZenUI 7. Nakładka jest bardzo przyjemna w codziennym użytkowaniu.

Asus Zenfon 7 Pro aparat

Asus Zenfon 7 Pro aparat

Czas na najfajniejsze, czyli aparat. Aparat w Asus Zenfon 7 Pro jest obrotowy. Kiedy chcemy zrobić selfie, to tylny aparat się odwraca i staje się aparatem przednim. Mechanizm wydaje się być bardzo solidny.

Asus Zenfon 7 Pro obrotowy aparat

W telefonie Asus Zenfone 7 Pro do dyspozycji mamy 3 aparaty – szerokokątny, standardowy i zoom x3. Moim zdaniem Asus Zenfone 7 Pro robi bardzo dobre zdjęcia. Mocne 8/10 ode mnie.

Asus Zenfone 7 Pro - aparat szerokokątny
Asus Zenfone 7 Pro – aparat szerokokątny
Asus Zenfone 7 Pro - aparat standardowy
Asus Zenfone 7 Pro – aparat standardowy
Asus Zenfone 7 Pro - aparat zoom x3
Asus Zenfone 7 Pro – aparat zoom x3

Jak wiecie tylne aparaty w telefonach są zawsze lepsze niż przednie. Ze względu na większą matryce można nimi robić znacznie lepszej jakości zdjęcia. W telefonie Asus Zenfon 7 Pro dzięki temu, że tylny aparat jest aparatem przednim… W Asus Zenfon 7 Pro mamy zdecydowanie najlepszy aparat selfie w telefonach obecnie. Tak, zrobicie nim najwyższej jakości selfiaczki.

Asus Zenfon 7 Pro nagrywa wideo do 8K w 30 klatkach na sekundkę lub do 4K w 60 klatkach na sekundę. Stabilizacja wypada bardzo dobrze.

Asus Zenfone 7 Pro czy warto?

Asus Zenfon 7 Pro podsumowanie recenzja

Czy warto kupić telefon Asus Zenfon 7 Pro? Cena Asus Zenfon 7 Pro to 3699 zł. Moim zdaniem jest naprawdę fajny telefon. Jest bardzo szybki, ma piękny ekran i świetny aparat. Zdecydowanie jest warty swojej ceny. Polecam. Dodatkowo obrotowy aparat Asus Zenfon 7 Pro zawsze przyciąga tłumy.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne