Jak sprawdzić czy samochód miał wypadek przed kupnem?

Historia samochodu

Planujecie kupno używanego samochodu? Wszystkie auta na serwisach z ogłoszeniami wyglądają pięknie, a sprzedawcy twierdzą, że są to samochody bezwypadkowe albo miały jedyni drobne kolizje?

Car Vertical to usługa pozwalająca sprawdzić historię pojazdu. Czy samochód był kiedykolwiek poważnie uszkodzony w wypadku? Czy był często naprawiany? Czy jest kradziony? Te informacje mogą mieć ogromne znaczenie dla Twojej decyzji i mogą pomóc Ci uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek po zakupie. Car Vertical dostarcza szczegółowe raporty dotyczące historii samochodu.

Sprawdź historię samochodu w Car Vertical

Jak działa Car Vertical?

  1. Zacznijcie od znalezienia samochodu, który Was interesuje na dowolnym portalu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi np. OtoMoto lub OLX. Możecie też znaleźć swoje auto w prawdziwym życiu np. na giełdzie.
  2. Poproście sprzedającego o numer VIN samochodu. W wielu ogłoszeniach w Internecie znajdziecie ten numer. Możecie również wysłać wiadomość prywatną do sprzedawcy.
  3. Wpiszcie numer VIN na stronie https://www.carvertical.com/.
    Car Vertical

Co jest w historii samochodu na Car Vertical?

Zobaczcie jak działa usługa Car Vertical. Oglądamy ogłoszenie z jakimś autem. Dajmy na to z pięknym cabrio BMW, które mi się wymarzyło. Na zdjęciach samochód wygląda naprawdę świetnie.

Car Vertical

W opisie samochodu znalazłem jego numer VIN, który skopiowałem do Car Vertical. Czego się dowiedziałem?

Jak działa Car Vertical

Najważniejszą informacją dla mnie jako kupującego są zdjęcia powypadkowe, które znalazły się w raporcie Car Vertical. Jak widać samochód miał poważną sztuczkę. A w ogłoszeniu wyglądał tak ładnie…

jak sprawdzić czy licznik w samochodzie był cofany

Dodatkowo Car Vertical pozwala sprawdzić czy auto ma status kradzionego oraz czy był cofany licznik. Zobaczycie również historię sprzedaży, ubezpieczenia i przeglądów technicznych.

Car Vertical – kod zniżkowy

Usługa Car Vertical jest płatna. Za sprawdzenie historii jednego samochodu trzeba zapłacić około 40 zł. Jednak jeżeli chcemy kupić auto za kilkanaście tysięcy, to chyba warto je wcześniej sprawdzić. Dodatkowo mam dla Was kod zniżkowy 10% – w koszyku wpiszcie TECHMATEPL lub skorzystajcie z tego linku: https://bit.ly/CarVerticalTM

Historia pojazdu wypadki

Usługa Car Vertical to nieocenione narzędzie dla każdej osoby planującej zakup używanego samochodu. Dzięki szczegółowym raportom dotyczącym historii samochodu, możesz poznać wszystkie istotne informacje na temat potencjalnego zakupu. Unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek, jak uszkodzenia wypadkowe, problemy techniczne czy kradzieże. Car Vertical daje Ci pewność, że podejmujesz świadomą decyzję i wybierasz samochód, który spełni Twoje oczekiwania pod względem bezpieczeństwa i wartości.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne