Co to Chrome Flags? Tajne funkcje przeglądarki internetowej

Chrome Flags

Chrome Flags to dodatkowe funkcje przeglądarki internetowej Google Chrome. Chrome Flags zawiera funkcje, których nie można włączyć poprzez panel ustawień przeglądarki. Aby móc korzystać z setek dodatkowych możliwości trzeba wejść do ukrytego panelu. Wiele z tych funkcji może ułatwić lub uprzyjemnić korzystanie z internetu. Chrome Flags działa na telefonach oraz na komputerze.

@techmatepl

📲 Co to Chrome Flags? 🖥 #tech #technology #ciekawostki #ciekawostka #chrome #googlechrome #mobile #iphone #android #xiaomi #opoo #samsung #huawei

♬ Dynamite – BTS

Jak włączyć Chrome Flags?

Aby włączyć Chrome Flags uruchomcie przeglądarkę Chrome i w pasku adresu wpiszcie chrome://flags . Teraz wyświetli nam się lista funkcji i trybów, które można włączyć.

reader mode chrome flags

Widok Reader co to i jak włączyć?

Funkcją, którą polecam sobie włączyć jest “Reader mode triggering”. Widok Readera ułatwia czytanie długich artykułów w internecie. Wejdźcie na dowolną stronę internetową i kliknijcie w “Pokaż widok uproszczony”. Dzięki temu strona wyświetli się w wygodniej do czytania formie. Nie będzie na niej reklam, a widok zostanie ujednolicony.

pokaż widok uproszczony

Aby dowiedzieć się więcej o ciekawych funkcjach aplikacji odwiedźcie naszą sekcję lifehacki.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne