7 rzeczy, które musicie wiedzieć o Counter Strike 2

Counter Strike 2

Counter Strike 2 został oficjalnie zapowiedziany! Oto kilka najważniejszych rzeczy, które musicie wiedzieć o nowej grze firmy Valve.

Polskie miasta w Counter Strike 2

Jest szansa, że w grze Counter-Strike 2 zobaczymy mapy znajdujące się w Polsce – w Poznaniu i Wrocławiu. Na oficjalnym zwiastunie gry CS2 w 23. sekundzie można zobaczyć polskie mniejsze miasta sąsiadujące Poznaniem i Wrocławiem właśnie. Counter Strike 2 Polskie Miasta

Czy Counter-Strike 2 będzie darmową grą?

CS2 cena

Counter Strike 2 będzie darmową aktualizacją do Counter Strike: Global Offensive. Jeżeli macie kupionego CS:Go to nic nie zapłacicie za CS2.

Czy zachowam swój ekwipunek z CS:GO w CS2?

CS2 skórki z CS:GO

Po aktualizacji z Counter Strike: Global offensive do Counter Strike 2 zachowacie cały swój ekwipunek, przedmioty i skórki.

Grafika w CS2

Grafika CS2

Grafika i udźwiękowienie gry Counter Strike 2 wejdą na zupełnie nowy poziom. Doczekamy się oświetlenia bazującego na systemie fizyki. Te zmiany sprawiają, że mapy wyglądają na bardziej żywe.

Granaty dymne w Counter Strike 2

Granaty dymne CS2

Granaty dymne zostały całkowicie odmienione. W nowej wersji CSa dym będzie przedostawał się m.in. przez wybite okna oraz reagował na działania graczy jak pociski i eksplozję.

TickRate w Counter Strike 2

TickRate Counter Strike 2

Gra Counter Strike 2 będzie działać precyzyjniej niż wcześniejsze odsłony. Nasz ruch i strzał będą dziać się dokładnie w tym momencie, kiedy go wykonamy. Zlikwidowano tak zwany tickrate, który powodował kilku-milisekundowe opóźnienia.

Kiedy premiera Counter-Strike 2?

CS2 data premiery

Premiera CS 2 ma odbyć się latem tego roku. Obecnie część graczy ma dostęp do zamkniętych beta testów.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne