Załóż darmowe konto w Curve – otrzymasz £5 gratis!

Curve

Wspólnie z marką Curve rozdajemy pieniądze. Do zgarnięcia jest 5 funtów czyli około 30 złotych na Maka, doładowanie telefonu, gry czy co tam chcecie. Wystarczy się zarejestrować ze specjalnego linku.

Zacznijmy od tego czym jest Curve? To jest tak, że w moim portfelu bardzo namnożyło się różnych rodzajów kart – od kilku bankowych poprzez lojalnościowe jak karta z Biedry, Rossmana, ikei, Starbucks itd..

dodawanie karty lojalnościowej curve

Dzięki aplikacji Curve nie musicie już nosić wszystkich tych kart ze sobą. Nie muscie też instalować setek aplikacji tych sklepów. Wystarczy Wam jedna aplikacja, aby mieć wszystkie karty w jednym miejscu.

karty lojalnościowe curve

Aplikacja pozwala nie tylko przechowywać karty lojalnościowe, ale również płatnicze. Zamiast kilku kart w portfelu macie jedną – kartę Curve, a w aplikacji wybieracie z której karty płatniczej ma Wam pobierać pieniądze. Piękna rzecz! Curve obsługe też Apple, Samsung i Google Pay.

płatności curve

Dla mnie najlepsza rzecz w Curve to Cashabck 1% do wybranych sklepów np. do Apple czy Ikei. Czyli jeżeli kupicie sobie iPhone za 5000 złotych to dostaniecie 50 złotych zwrotu.

cashback curve

Konto w Curve jest całkowicie darmowe. Po założeniu konta i dokonaniu pierwszej transakcji otrzymacie £5. A także dodatkowy bonus, jeśli potem do apki zaprosisz swojego kumpla lub kumpelę.

Odbierz £5 od Curve i Tech-Mate

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne