Darmowe iPhone i telewizory z uszkodzonym opakowaniem

darmowe uszkodzone telewizory

Darmowe telewizory i darmowe iPhone z uszkodzonym opakowaniem, z drobnymi wadami, nie nadające się do sprzedaży. Po raz kolejny mnóstwo ludzi daje się nabrać na popularne oszustwo.

Na fałszywym profilu sklepu ALDI na Facebooku czytamy, że za darmo rozdawane są telewizory, które nie mogą być sprzedane, ponieważ mają drobne uszkodzenia. W poście znajduje się informacja, że sklep postanowił je oddać za darmo. Jest to scam.

darmowe iphone

Braniem udział w takich akcjach i próba otrzymania darmowego iPhone lub telewizora narażacie się na niebezpieczeństwo. Należy zrozumieć, że nikt Wam nie da iPhone czy to telewizora za darmo.

Jak działa oszustwo z darmowym iPhone nie nadającym się do sprzedaży?

darmowe telewizory oszustwo

Sposób działania scamu z darmowym iPhone nie nadającym się do sprzedaży jest wiele. Po zgłoszeniu się oszust podający się za pracownika ALDI (lub innego sklepu) poprosi Was o zdjęcie dowodów w celu weryfikacji, ponieważ . A następnie weźmie na Was kredyt.

oszustwo darmowe telewizory aldi

Darmowe telewizory z drobnymi uszkodzeniami – uwaga oszustwo

Jednym ze sposobów oszukiwania ludzi z darmowym telewizorami próba wyłudzenia pieniędzy bezpośrednio od nas. Oszust informacje, że telewizor (lub innym przedmiot) zostanie wysłany, a prosi nas tylko o pokrycie kosztów wysyłki.

darmowe iphone oszustwo

Oszust prosi o niewielką kwotę np. kilkadziesiąt złotych. Ta kwota w zamian za telewizor wydaje się bardzo niewielka. Oszust wyłudza w ten sposób pieniądze od wielu osób. 50 zł to niedużo, ale jeżeli pomnożycie to 50 zł za wysyłkę x 1000 chętnych na telewizor w komentarzach, to oszustowi może się udać wyłudzić nawet 50 000 zł.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne