Darmowy Minecraft dla uczniów polskich szkół

Minecraft za darmo

Na to czekali wszyscy fani klockowego świata! Darmowy Minecraft dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Tak jest! Ministerstwo Edukacji i Nauki zapowiedziało, że wszyscy chętni uczniowie w wieku 10 lat i starsi, będą mogli grać w pełną wersję Minecraft Education za darmo, zarówno w domu, jak i w szkole.

Dodatkowo nauczyciele będą zachęcani do prowadzenia lekcji wewnątrz gry Minecraft Education Edition. Przygotowano nawet gotowe scenariusze zajęć dla nauczycieli.

Minecraft Education Edition – co to?

Gra Minecraft Education to Minecraft, który zawiera dodatkowe specjalne mapy rozwijające wiedzę oraz pobudzające kreatywność. Minecraft Education Edition posiada również tysiące dodatkowych przedmiotów jak np. pierwiastki chemiczne, które można ze sobą łączyć, a one reagują jak w prawdziwym świecie. Jest też konstruktor kodów dla młodych programistów.

Minecraft Education Edition co to

Minecraft Education Edition posiada również wszystkie standardowe funkcjonalności gry Minecraft – możemy przemierzać świat, kopać i budować wraz z przyjaciółmi.

Jak pobrać darmową grę Minecraft Education Edition?

Minecraft dla szkół za darmo

  1. Zgłoście się do swojego wychowawcy i poproście o login i hasło do pobrania gry.
  2. Jeżeli wychowawca nie posiada login i hasła do gry, poproście nauczyciela, aby zapytał o Minecraft Education Edition dyrektora szkoły.
  3. Jeżeli dyrektor nie pobrał jeszcze danych logowania dla swojej szkoły, poproście go, aby wszedł na stronę https://strefa.ksdo.gov.pl, wybrał Strefę Pracownika, a następnie kliknął Raporty. Do strefy dyrekcja zaloguje się przy pomocy swoich danych logowania do SIO.

Źródło: https://zpe.gov.pl/a/minecraft-education-juz-na-zpe/DmYoLfB3I

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne