Dodatkowe czcionki na Instagramie

Instagram Fonts

Znudziło się Wam 5 standardowych czcionek dostępnych do tworzenia Story na Instagramie? Oto sposób, dzięki któremu odblokujecie wiele nowych fontów i Wasze InstaStory będą jeszcze ładniejsze!

Fonts aplikacja

Na początek wyłączcie Instagram. Wejdźcie do Sklepu Play lub AppStore. Wyszukajcie i zainstalujcie aplikacje Fonts. Uruchomcie apkę.

Fonts free plan

Podczas uruchamiania aplikacja będzie promować wersję premium i rozpoczęcie darmowego okresu próbnego. Nie dajcie się nabrać. Aplikacja świetnie działa również w wersji darmowej! Jest mnóstwo bezpłatnych czcionek! Między innymi ta z GTA San Andreas! Kiedy pojawi się okno jak na screenshocie powyżej kliknijcie opcje “Skip” w prawym górnym rogu.

@techmatepl

Dodatkowe czcionki na Instagramie ⭐️ #lifehacks #lifehacki #lifehack #insta #instagram #instastory #socialmedia #iphone #android #ciekawostka

♬ Believer [NSG Remix] – Romy Wave

Nadajcie aplikacji wszystkie uprawnienia o jakie poprosi, z wyjątkiem wysyłania powiadomień. Następnie wyłączamy aplikację. Na telefonie wchodzimy w Ustawienia -> Fonts -> Klawiatury -> tutaj zaznaczcie Fonts i wybierzcie Pełny dostęp.

Dodatkowe czcionki Instagram

Teraz podczas tworzenia InstaStory na Instagramie, kiedy będziecie chcieli użyć nowych czcionek podczas pisania kliknijcie w “Wybór języka” (ikonkę świata) i wybierzcie Fonts.

To wszystko! Możecie cieszyć się dodatkowymi czcionkami na Instagramie! Kilka czcionek jest płatnych, ale większość jest darmowa. Przesuwajcie pasek z czcionkami, aby zobaczyć większą ilość.

Zaszpanujcie przed znajomymi! Zróbcie koniecznie jakieś fajne InstaStory i mnie na nim oznaczcie – nick JestemPatrykPL.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne