Nowość na iPhone – Dziennik – aplikacja do pisania pamiętnika

Dziennik iPhone

Już jest najnowszy system operacyjny na iPhone – iOS 17.2. Aby zaktualizować swój telefon wejdźcie w Ustawienia, wybierzcie Ogólnie i stuknijcie w Uaktualnienia. Tutaj powinniście znaleźć nowy system. iOS 17.2 jest dostępny na telefony iPhone XR / XS i nowsze (czyli SE 2, 11, 12, 13, 14, 15).

Dziennik na iPhone – co to?

Dziennik to aplikacja pozwalająca pisać wirtualny pamiętnik na telefonie iPhone. Do swoich wpisów w pamiętniczku możemy dodać zdjęcia, filmy, lokalizacje, piosenki, podcasty, aktywność fizyczną i inne multimedia. Pisanie pamiętnika to całkiem fajna zabawa.

Dziennik iPhone

Jeżeli będziecie korzystać z aplikacji Dziennik regularnie i pisać pamiętnik, to z pewnością dużo radości sprawi Wam, przeczytanie swoich wpisów po kilku latach. W ten sposób zobaczycie jak rozwijało się Wasze myślenie i co było dla Was ważne w danym okresie. Prowadzenie Dziennika może również pomóc zadbać o własne zdrowie psychiczne.

Pamiętnik iPhone iOS 17.2

Dostęp do aplikacji Dziennik jest chroniony przez Face ID lub kod, więc nie musicie się obawiać, że ktoś Wam go przeczyta.

Aplikacja Dziennik została wprowadzona wraz z aktualizacją systemu iPhone iOS 17.2. Jeżeli nie widzicie tej aplikacji na swoich telefonie, to zaktualizujcie system.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne