eSport zamiast WF już w Polsce!

esport wf akademia leona kozińskiego

Pierwsza uczelnia w Polsce – Akademia Leona Koźmińskiego wprowadziła możliwość zaliczenia obowiązkowych zajęć z wychowania fizycznego grając w gry. Tak właśnie rodzi się eSport zamiast WF w Polsce!

@techmatepl

💪 eSport zamiast WF w szkole 🎮 Dobry pomysł? ❤️ #esport #ciekawostki #ciekawostka #wellplayed2020 #gry #gra #game #games #gamer #tech #technology

♬ Money Trees – Kendrick Lamar

Zanim jednak olejecie kopanie piłki i usiądziecie przed kompami, musicie wiedzieć, że… Gry w jakie możemy grać, aby zaliczyć WF na Polskiej uczelni to SpeedPong i Legendary Tactical Arena. Niestety są to gry stworzone przez zaprzyjaźnione studia developerskie. Brakuje jakiejś fajniejszej gry jak Call of Duty czy League of Legends.

Jednak dalej jest to świetny pierwszy krok! Miejmy nadzieję, że za ciosem pójdą kolejne szkoły i uczelnie, i że niedługo eSport będzie traktowany na równi z tradycyjnym sportem w szkołach!

Akademia Leona Koźmińskiego to prywatna szkoła wyższa (pomaturalna) znajdująca się w Warszawie. Ma bardzo zróżnicowane opinie. Jedni chwalą, inni piszą, że uczelnia tylko wyciąga grube pieniądze od studentów.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne