Darmowa aplikacja do DeepFake twarzy

DeepFake twarzy

Powstała darmowa aplikacja do DeepFake twarzy. Dzięki niej możecie sprawić, że dowolna osoba wypowie słowa, które wybierzcie. Wystarczy tylko zwykłe zdjęcie, które można pobrać z Instagrama, Facebooka czy Wikipedii. Efekty działania są niesamowite.

Trzeba przyznać, że sztuczna inteligencja działa cuda!

Uwaga: Używajcie aplikacji odpowiedzialnie! Ma ona służyć do zabawy oraz nauki. Podszywanie się pod inne osoby może być karane.

 

Aplikacja online Tokking Head pozwoli Wam ze zwykłego zdjęcia (może to być fotka Waszych znajomych lub dowolne zdjęcie z internetu) animacje wypowiadającą wybrane przez Was słowa.

Jak wybrać odpowiednie zdjęcie osoby, której chcecie zrobić DeepFake, aby osiągnąć najlepszy efekt? Najlepiej niech będzie to zdjęcie portretowe, na którym osoba ma głowę skierowaną prosto do kamery. Sugeruje zobaczyć moje przykłady w wideo na filmiku YouTube powyżej.

Jak nagrywać siebie do DeepFake? Kiedy kręcicie siebie starajcie się wyrażać twarzą jak najwięcej emocji. Starajcie się nie kręcić głową na boki oraz w dół / górę.

Jak stworzyć DeepFake twarzy?

  1. Wejdźcie na stronę https://app.tokkingheads.com.
  2. Kliknijcie Upload Your Own Photo lub wybierzcie jedną z postaci.
  3. Zejdźcie do Step 2 i zaznaczcie Use Your Own Video.
  4. Kliknijcie Record Video i nagrajcie wideo mówiąc kilka zdań.
  5. Zejdźcie do Step 3 i stuknijcie w Generate Tokkinghead.
  6. Poczekajcie chwilę i zobaczcie swoje wideo.

Zamiast nagrywać własne wideo (Step 2) możecie wybrać zakładkę Text i wpisać tekst, który ma powiedzieć deep-fakowana osoba. Wtedy efekty są jednak znacznie gorszę, ponieważ na twarzach pojawia się mniej ekspresji.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne