Oryginalne prezentacje do szkoły, na studia i do pracy

Genially

Oto strona internetowa, której nie znacie, a powinniście! Jeżeli chcecie zaskoczyć swoją prezentacją nauczyciela, wykładowcę na studiach lub szefa w pracy to powinniście poznać Genially.com. Genially pozwala tworzyć oryginalne prezentacje, którymi zaimponujecie innym!

Zaczynacie od wybrania szablonu prezentacji. Są ich setki – zarówno takie, które przydadzą się w szkole i na studiach, jak i biznesowe.

szablony prezentacji

Kiedy szablon został już wczytany, klikamy na elementy, które chcemy edytować. Klikamy na tekst i wpisujemy swój. Czcionkę i miejsce oczywiście też można wybrać.

ciekawe prezentacje do szkoły

Każdy szablon prezentacji dodatkowo ma kilkanaście szablonów różnych slajdów – slajd tytułowy, spis treści, kilka slajdów z treścią.

szablony prezentacji

Co fajne prezentacje na Genially mogą mieć elementy interaktywne – klikacie w element i wyświetli się w wskazany film na YouTube, zdjęcie lub tekst.

ciekawe prezentacje

Do prezentacji możemy dodawać również ikony, kształty, jest wyszukiwarka obrazów, czy nawet gifów. Zasobów na Genially jest mnóstwo, ale w razie potrzeby możecie również wgrać pliki ze swojego komputera.

szablony prezentacji na studia

Jeżeli potrzebujecie zrobić raport w firmie, to pomogą atrakcyjne szablony wykresów. Strona oferuje również wiele atrakcyjnych szablonów dla biznesu. Ja przy pomocy Genially stworzyłem CV mojemu bratu, dzięki któremu odrazu dostał wymarzoną pracę. Zdecydowanie wyróżnił się z kandydatów, którzy przysłali zwykłe CV napisane w Microsoft Word.

genially wykresy

Przy pomocy Genially możecie również tworzyć infografiki, prezentacje wideo, przewodniki i wiele więcej.

fajne prezentacje do szkoły

Genially oferuje zarówno darmowe jak i płatne plany. Aby mieć dostęp do większej ilości szablów, warto skorzystać z oferty studenckiej już za niecałe 6 złotych (1.25 euro) miesięcznie. Polecam wyprobować.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne