Najfajniejsze funkcje AI aparatu telefonu Google Pixel 8

Najlepsze ujęcie Google Pixel 8

Oficjalne telefony produkowane przez firmę Google – Pixel 8, Pixel 8a i Pixel 8 Pro trafiły właśnie do sprzedaży w Polsce. Długo na to czekaliśmy, ale w końcu rozpoczęła się oficjalna dystrybucja. Telefony mają zainstalowany czysty systemem Android 14.

W tym artykule opiszę Wam trzy najfajniejsze funkcje aparatu fotograficznego w telefonach Google Pixel 8. Zanim jednak przejdę do AI w aparacie, podam jeszcze polskie ceny telefonu:

  • Google Pixel 8a – 2449 zł
  • Google Pixel 8 – 3559 zł
  • Google Pixel 8 Pro – 4999 zł

Wydają się być całkiem atrakcyjne, prawda?

Opisane w artykule funkcje aparatu są dostępne we wszystkich modelach, czyli Google Pixel 8a, Google Pixel 8 i Google Pixel 8 Pro.

Google Pixel 8 Polska premiera

Najlepsze ujęcie

Jak działa funkcja Best take w telefonach Google Pixel 8? Kiedy robimy zdjęcia z przyjaciółmi, to bywa tak, że ktoś odwróci głowę, ktoś zrobi głupią minę, a ktoś inny się zamyśli… Przez to nie ma jednej dobrej fotki na której wszyscy patrzą w obiektyw. Jeżeli zrobicie serię zdjęć, to telefon Google Pixel pozwoli wybrać ułożenie głowy każdej osoby osobno. Mowa tutaj oczywiście o wyborze już po zakończeniu sesji fotograficznej. W ten sposób otrzymamy idealne zdjęcie, na którym wszyscy patrzą w obiektyw. Może to być szczególne przydatne kiedy robimy zdjęcia z dzieckiem.

Google Pixel 8a

Magiczna gumka

Funkcja Magiczna gumka pozwala usunąć niechciane obiekty i osoby ze zdjęcia po zrobieniu fotki. Może to być osoba, która przypadkowo załapała się na nasze selfie, butelka napoju na stole, kosz na śmieci itd.. Słowem: wszystko czego nie chcemy na zdjęciu. Wystarczy wejść w Galerię i dotknąć rzeczy, która ma zniknąć. Telefon na podstawie otoczenia wypełni to miejsce obrazem wygenerowanym przez AI. Działa to świetnie i jest bardzo wygodne w obsłudze.

Google Pixel 8 Pro

Naprawa rozmazanych zdjęć

Google Pixel 8 został posiada funkcję naprawienia rozmazanych zdjęć. Jeżeli fotka, którą zrobiliśmy wyjdzie rozmyta, to wystarczy kilka kliknięć, a sztuczna inteligencja zawarta w telefonie ją dla nas wyostrzy.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne