Gra Marvel’s Spider Man Remastered na PC – recenzja

Gra Marvels Spider Man Remastered recenzja

Gra Marvel’s Spider Man nareszcie pojawiła się komputerach, więc zapraszam do mini-recenzji! Czy warto zagrać w Marvel’s Spider Man Remastered na PC?

Marvel’s Spider Man Remastered – gameplay

Zaczniemy z grubej rury – Marvel’s Spider Man Remastered to jedna z najlepszych gier single-player w jakie grałem. Serio. Robotę robi tu przede wszystkim gameplay – bujanie się na pajęczynie jest bardzo satysfakcjonujące. Można obejrzeć kultowe miejsca Manhattanu jak choćby Central Park. Lokację są oddane dokładnie.

Gra Marvels Spider Man Remastered recenzja

Kolejną zaletą Marvel’s Spider Man Remastered jest walka – daje fun. Możemy strzelać siecią, wyrzucać wrogów w powietrze, używać pajęczych gadżetów itd.. Czujemy się jakbyśmy rzeczywiście byli tym człowiekiem pająkiem. Są też fajne boss fighty.

Gra Marvels Spider Man Remastered recenzja

Pan Spider Man ma drzewko umiejętności – wraz z wykonywaniem kolejnych zadań możemy wybrać nowe umiejętności, które odblokujemy. Peter Parker może przebierać się w dziesiątki kostiumów, z których każdy daje inną specjalną umiejętność.

Marvel’s Spider Man Remastered – fabuła

Opowiedziana historia w Marvel’s Spider Man Remastered jest lekka i przyjemna. Podczas filmów z Człowiekiem-Pająkiem widziałem walki z super-złoczyńcami, a dzięki grze dowiedziałem się jak to się stało, że owi złoczyńcy stali się źli. Super uzupełnienie dla fanów filmów. Natomiast żadna wiedza fabularna z filmów ani komiksów nie jest potrzebna, aby cieszyć się rozgrywką.

Gra Marvels Spider Man recenzja

Ja bardzo utożsamiłem się z głównym bohaterem gry. Peter Parker jest takim ziomkiem, który cyka sobie selfie obok Empire State Building. Na codzień czuje się normalnym chłopem.

Misje poboczne w Marvel’s Spider Man Remastered

Marvels Spider Man recenzja

Jedyne do czego mogę się przeczepić w Marvel’s Spider Man Remastered to, że jest tego wszystkiego trochę za dużo tzn. tych wszystkich aktywności pobocznych. Mamy napady, badanie substancji, plecaki, kultowe miejsca, bazy wrogów, zagadki Czarnej Kotki, Gołębie, wyzwania Taskmastera i odblokowywanie mapy. Sporo. Oczywiście wszystkiego nie trzeba robić – można przejść tylko wątek główny.

Marvel’s Spider Man Remastered – czy warto?

Gra Marvels Spider Man

Czy warto zagrać w grę Marvel’s Spider Man Remastered? Absolutnie tak! Gra wciąga i jest po prostu przyjemna. To jedna z najlepszych gier akcji w które grałem! Bardzo polecam grę Marvel’s Spider Man Remastered – moja ocena 10/10.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne