Powstaje gra Suicide Squad: Kill The Justice League

Suicide Squad gra

Jeżeli lubiście film Suicide Squad Legion Samobójców to mam dla Was dobrą informacje! Postaje gra Suicide Squad: Kill The Justice League. W nowym Suicide Squad zagramy aż czterema postaciami – Harley Quinn, Deadshot, King Shark i Captain Boomerang.

Między postaciami będziemy mogli przełączać się w dowolnym momencie – podobnie jak jest w GTA V. Jeżeli lubicie grać z innymi to Rockstedy zapowiedziało, że w grze będzie również tryb ko-operacji online, w którym każdym będzie mógł grać inną z czterech postaci.

@techmatepl

⭐️ Gra Suicide Squad 🎮 #gry #gra #game #games #gamer sercedogry #pc #xbox #playstation #harleyquinn #ps5 #xboxseriesx #playstation5 #gaming

♬ Sucker For Pain – Cover Version – Jason Gordon

O co chodzi w Suicide Squad: Kill The Justice League?

Suicide Squad: Kill The Justice League to gra tworzona przez studio Rockstedy, a więc to które stworzyło świetne gry o Batmanie serii Arkham. Suicide Squad: Kill The Justice League będzie grą akcje z elementami RPG. Gra będzie działać podobnie do Batmana, Spider-Mana z PS4 czy Assassin’s Creed.

Suicide Squad Kill The Justice League

W nowym Suicide Squad będziemy poruszać się po otwartym świecie, wykonywać misje. Poza walką wręcz istotnym elementem będzie również strzelanie. Każda z postaci będzie mieć swoje unikalne umiejętności. Będziemy mogli również rozwijać swoje postaci przy pomocy zdobywania kolejnych poziomów.

Deadshot

Suicide Squad: Kill The Justice League premiera

Gra Suicide Squad: Kill The Justice League ma się pojawić w 2022 roku (nie podano jeszcze miesiąca, ani dnia). Premiera gry Suicide Squad: Kill The Justice League odbędzie się na komputery PC, Xbox Series X oraz PlayStation 5. Gra nie ukaże się na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne