Na MacBookach będzie można grać w normalne gry

Unreal Engine 5 Mac

Jeżeli jesteście właścicielami komputerów Apple jak np. MacBooki, to zapewne wiecie, że nie ma na nich w co grać. Na Maki nie wychodzi po prostu zbyt wiele sensownych gier. Jednak wkrótce ma to się zmienić.

Komputery Mac zyskują niesamowite możliwości dla graczy! Zgodnie z najnowszymi informacjami, deweloperzy z Epic Games ogłosili, że silnik Unreal Engine 5 będzie obsługiwał natywne gry na komputerach Mac z procesorami Apple Silicon. Ta fascynująca wiadomość oznacza, że jest bardzo prawdopodbne, że użytkownicy Maców będą mogli cieszyć się nowo wydanymi grami.

Jedną z kluczowych cech Unreal Engine 5 jest Nanite, technologia umożliwiająca renderowanie ogromnych, szczegółowych otwartych światów. Dzięki niej gracze na Macach będą mogli zanurzyć się w przepięknych, w pełni zaaranżowanych środowiskach gier, które wcześniej mogły być dostępne tylko na innych platformach.

Dynamiczne oświetlenie i efekty wizualne w Unreal Engine 5 również zapewnią niesamowite wrażenia wizualne. W połączeniu z potężnymi procesorami Apple Silicon, komputery Mac będą mogły płynnie obsługiwać te zaawansowane efekty i zapewniać wspaniałą jakość grafiki.

Na silniku Unreal Engine 5.2 powstaje choćby gra Wiedźmin 4. Cieszycie się?

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne