Najlepsze gry dla 2 osób z podzielonym ekranem

gry wieloosobowe wykorzystujące podzielony ekran

Najlepsze gry wieloosobowe wykorzystujące podzielony ekran. W co zagrać kiedy wpadnie do nas kumpel lub koleżanka, żeby przyjemnie spędzić czas? Gry na podzielony ekran pozwalają grać dwóm lub więcej osobom na jednym monitorze / telewizorze. Do wspólnego grania w gry split screen wystarczy jeden komputer lub jedna z konsol PS4, Xbox, PlayStation 5, Xbox Series S/X.

Ranking gier na podzielony ekran będzie aktualizowany co kilka tygodni. Subskrybujcie nasz kanał na YouTube oraz TikTok, aby nie przegapić aktualizacji.

W komentarzach piszcie swoje propozycje, które powinny pojawić się w kolejnych aktualizacjach rankingu gier wieloosobowych wykorzystujących podzielony ekran. Będziemy je uwzględniać tworząc kolejne aktualizacje.

DiRT 5 – najlepsza gra samochodowa z podzielonym ekranem

Jeżeli szukacie gry wyścigowej z podzielonym ekranem to DiRT 5 będzie idealny. W DiRT 5 zagracie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series S. DiRT 5 to arcadowa ścigałka dająca mnóstwo radochy z jazdy. Można grać bez końca! DiRT 5 oferuje różnorodne samochody oraz trasy. Koniecznie przeczytajcie naszą DiRT 5 recenzja.

A Way Out – gra na podzielony ekran

A Way Out to jedna z nielicznych gier, w które nie da się grać samemu. Rozgrywka została od początku zaprojektowana tak, aby musiały w nią grać dokładnie dwie osoby. A Way Out to jedna z najlepszych gier dla 2 graczy na jednym komputerze. Naszym zadaniem jest ucieczka z więzienia. Współpraca, pomoc i równoczesne wykonywanie innych często zadań, aby finalnie wydostać się z paki. Najlepsza gra akcji na dwóch. A Way Out to gra split screen dostępna na komputer, PS4, Xbox One, PS5 i Xbox Series S/X. Polecam.

Call of Duty – strzelanka z podzielonym ekranem

Jeżeli macie ochotę zagrać w strzelankę na dwóch graczy na jednym komputerze to Call of Duty będzie świetnym wyborem. Oto lista gier z serii Call of Duty obsługujące podzielony ekran:

 • Call of Duty 2
 • Call of Duty 3
 • Call of Duty 4: Modern Warfare
 • Call of Duty: World at War
 • Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Call of Duty: Black Ops
 • Call of Duty: Modern Warfare 3
 • Call of Duty: Black Ops II
 • Call of Duty: Ghosts
 • Call of Duty: Advanced Warfare
 • Call of Duty: Black Ops III
 • Call of Duty: Infinite Warfare.

Nie ważne czy gracie na komputerze, PlayStation 3, PS4, PS5, Xbox 360, Xbox One czy Xbox Series S/X. Na wszystkich tych platformach możecie grać w Call of Duty na podzielonym ekranie. Wybierzcie grę, której zwiastun się Wam bardziej spodoba. Call of Duty to strzelanka wieloosobowa wykorzystująca podzielony ekran w której możecie albo wspólnie z kolegą / koleżanką rozwalać zombie, grać w jednej drużynie online lub grać 1vs1 przeciwko sobie. Call of Duty to jedna z najlepszych gier na podzielony ekran.

 

 

Komenatarze

1 komentarz. Zostaw komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne