Pancerny telefon z Biedronki vs ciężarówka TIR

Pancerny telefon z Biedronki przejazd ciężarówką

W sklepach Biedronka w cenie 179 zł można kupić pancerny telefon Hammer Cross. Telefon jest niezwykle wytrzymały. Podczas naszych testów rzucaliśmy nim, przejeżdżaliśmy go samochodem osobowym, zamrażaliśmy, wrzucaliśmy w błoto i w wodę. Hammer Cross przetrwał wszystko, tym samym okazał się jednym z najbardziej wytrzymałych telefonów komórkowych na rynku.

Przyszedł czas na naprawdę ekstremalny test pancernego telefonu z Biedronki Hammer Cross. Przejedziemy go ciężarówką o masie ponad 40 ton!

Ciężarówka Mercedes

Ustawiłem telefon Hammer Cross pod kołami ciężarówki TIR. Komórkę położyłem na asfalcie, ekranem do góry, tak, aby zasymulować warunki kiedy upadła, a następnie została przejechana przez tego typu pojazd.

Poprosiłem mojego kuzyna o rozjechanie telefonu Hammer Cross samochodem ciężarowym marki Mercedes.

Pancerny telefon z Biedronki przejazd ciężarówką

Kiedy koła TIRa wjechały na telefon Hammer Cross usłyszałem “chrup”. Obawiam się, że telefon nie przeszedł tego najbardziej ekstremalnego testu. Spodziewałem się, że pancerny telefon z Biedronki Hammer Cross rozsypie się w drobny mak i rozpadnie się na milion części.

Ciężarówka telefon z Biedronki

Komórka Hammer Cross nie wytrzymała przejechania przez ciężarówkę. Pancerny telefon z Biedronki po przejechaniu nie włącza się. Wyświetlacz się rozlał i popękał. Warto jednak wspomnieć, że bryła pancernego telefonu pozostała nienaruszona – komórka nie została zgnieciona – ma pierwotny kształt.

Hammer Cross przejechanie ciężarówką

Tył telefonu Hammer Cross po przejechaniu ciężarówką TIR wygląda bardzo dobrze. Nie ma żadnych pęknięć. Boki również wyglądają na nienaruszone. Jest to bardzo zaskakujące. Jestem pod wrażeniem!

Pancerny telefon z Biedronki vs TIR

Jakiego telefonu wytrzymałość mamy sprawdzić w kolejnych filmach? Dajcie znać w komentarzu!

Sponsor ekstremalnego testu wytrzymałości Car Vertical

Pamiętajcie, żeby przed zakupem samochodu sprawdzić go w serwisie CarVertical.com. Car Vertical zbiera informacje o używanych samochodach. Dzięki CarVertical Sprawdzicie tam czy fura miała wypadek, czy był cofany licznik, zobaczycie zdjęcia, których nie pokazał nam sprzedawca np. powypadkowe.

CarVertical

Podczas rejestracji w serwisie lub w koszyku wpiszcie kod zniżkowy TechMatePL, a otrzymacie macie 20% zniżki na sprawdzenie samochodu.

Sprawdź historię samochodu w Car Vertical

Artykuł o CarVertical na naszym blogu

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne