Telefon udający torebkę – Honor Magic V Purse na IFA 2023

Honor Magic V Purse

Honor zaprezentował swój nowy składany telefon – Honor Magic V Purse. Według marki Honor, smartfon ma być modną częścią naszego outfitu, a my mamy go nosić na ramieniu niczym torebkę.

Do telefonu można doczepić różne łańcuszki i paski, oraz zmieniać to co jest wyświetlane na ekranie, aby wyglądało atrakcyjnie.

Honor Magic V Purse

Koncepcja telefonu-torebki Honor Magic V Purse polega na tym, że wszystko co kiedyś nosiliśmy w torebce np. bilety, pieniądze czy notatnik, dziś mamy w smartfonie. Trzeba przyznać jednak, że jak na torebkę to brakuje miejsca na schowanie szminki czy chusteczek.

Telefon torebka

Poza tym nie wiem jak Wy, ale ja bałbym się wracać nową z imprezy z tak telefonem Honor Magic V Purse zawieszonym jak torebka.

Telefon torebka Honor

Czuje jednak, że Honor Magic V Purse to będzie hit wśród influencerek. A Wy? Nosilibyście smartfon torebkę? Dajcie znać w komentarzu.

Honor IFA

Honor Magic V Purse – specyfikacja techniczna

Jeżeli chodzi o specyfikacje techniczną Honor Magic V Purse, to prawdopodobnie kopia telefonu Huawei Mate X, a więc urządzenia, które jest dostępne na rynku od 2019 roku. Honor opakował telefon w nową marketingową otoczkę i liczy, że po raz drugi sprzeda to samo urządzenie. W związku z tym Honor Magic V Purse prawdopodobnie nie będzie miał ekranu wewnętrznego, a jedynie rozkładany zewnętrzny.

Huawei Mate X

Jest jeszcze jedna poszlaka, która zwiększa prawdopodobieństwo teorii, że Honor Magic V Purse kopia telefonu Huawei Mate X. Podczas prezentacji telefonu, firma Honor nie pozwoliła żadnemu z dziennikarzy go użyć, anie potrzymać w rękach.

Dodatkowo podczas prezentacji Honor Magic V Purse nie podano specyfikacji technicznej, daty premiery, ani ceny.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne