Klawiatura dla każdego – iBOX Aurora Gaming K-6 – recenzja

iBOX Aurora Gaming K-6

Kolejna klawiatura iBOX trafiła do naszej redakcji na testy! Tym razem sprawdzimy sprzęt iBOX Aurora Gaming K-6! Dla kogo przeznaczona jest klawiatura iBOX Aurora Gaming K-6? O zaletach i wadach iBOX Aurora Gaming K-6 przeczytacie w naszej recenzji!

iBOX Aurora Gaming K-6 używanie

iBOX Aurora Gaming K-6 recenzja

iBOX Aurora Gaming K-6 to bezprzewodowa niskoprofilowa klawiatura mechaniczna z podświetleniem LED. W zestawie znajdziecie odbiornik 2.4 Ghz, klawiatura działa również przez Bluetooth oraz przewodowo. Kabel do ładowania i używania oczywiście jest w zestawie.

iBOX Aurora Gaming K-6 odbiornik

Dzięki łączności Bluetooth klawiaturę iBOX Aurora Gaming K-6 możecie podłączyć również do telefonu czy telewizora. Tryb działania wybieracie przy pomocy przycisków funkcyjnych.

iBOX Aurora Gaming K-6 działanie

Klawiaturę przez Bluetooth można podłączyć aż do 3 urządzeń jednocześnie i szybko się miedzy nimi przełączać. Kolor diody (czerwony/zielony/niebieski) podpowiada nam, które urządzenie jest połączone.

Nie tylko możecie wygodnie pisać prace zaliczeniowe do szkoły czy na studia, ale również grać w gry. Działa – sprawdziłem!

iBOX Aurora Gaming K-6 podłączenie do telefonu

Wrażenia z używania klawiatury iBOX Aurora Gaming K-6 – czy to do pisania, czy to do grania, są bardzo pozytywne. iBOX to solidny sprzęt, który Was nie zawiedzie.

iBOX Aurora Gaming K-6 telefon

Klawiatura iBOX Aurora Gaming K-6 posiada również 3 dodatkowe przyciski funkcyjne. Można je dowolnie zaprogramować przy użyciu aplikacji.

Za stabilność klawiatury iBOX Aurora Gaming K-6 odpowiada 6 antypoślizgowek. Klawiatura dobrze trzyma się blatu. Nigdy mi nie uciekła. Klawiatura nie ma nóżek – mamy tutaj stały kąt nachylenia.

iBOX Aurora Gaming K-6 budowa

Producent klawiatury deklaruje wytrzymałość 50 milionów naciśnięć na każdy klawisz. Wow. Wow. Specyfikacja techniczna iBOX Aurora Gaming K-6:

  • skok klawisza 20 2,5 mm,
  • aktywacja następuje na 1,5 mm,
  • siła nacisku klawisza wynosi 40 g,
  • częstotliwość raportowania to 125 Hz.

Nie umknie Wam żadne kliknięcie.

iBOX Aurora Gaming K-6 aplikacja

iBOX Aurora Gaming K-6 podświetlenie

Specjalna aplikacja na komputer pozwala wybierać rodzaj podświetlenia klawiatury – jest aż 20 efektów. Podświetlenie klawiszy ma charakter stałego LED – nie ma możliwości ustawienia dowolnego koloru każdego z klawiszy.  Podświetlenie szybko możecie przełączać pokrętłem funkcyjnym. Oprócz tego apka pozwala przypisać do każdego klawisza makro lub dowolną kombinacje innych klawiszy. To jest naprawdę fajne.

iBOX Aurora Gaming K-6 makro

Ja dla zabawy nawet zrobiłem bratu psikusa i przypisałem do klawisza Enter kombinację Ctrl + C.

iBOX Aurora Gaming K-6

Klawiatura iBOX Aurora Gaming K-6 ma funkcję blokowania przypadkowego wciśnięcia kombinacji Win + L, ale podczas gry przypadkiem właśnie się nie wylogować.

iBOX Aurora Gaming K-6 czy warto kupić?

Klawiatura I-BOX Aurora Gaming K-6 kosztuje 269 złotych. To bardzo uniwersalny, solidny sprzęt. Będziecie zadowoleni!

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne