iOS 14 Beta – Jak zainstalować na swoim iPhone

iOS 14 Beta

Jeżeli chcecie zainstalować wersję beta iOS 14 na swoim iPhone wystarczy, że pobierzecie ten plik.

Pobierz profil iOS 14 Beta dla iPhone

iOS 14 na jakich telefonach działa

Beta iOS 14 działa na telefonach:

 • iPhone 6s & 6s Plus
 • iPhone SE (2016)
 • iPhone 7 & 7 Plus
 • iPhone 8 & 8 Plus
 • iPhone X
 • iPhone XR
 • iPhone XS & XS Max
 • iPhone 11
 • iPhone 11 Pro & 11 Pro Max
 • iPhone SE (2020)

Zanim zainstalujecie iOS 14 Beta

Zróbcie backup swojego iPhone podłączając go do komputera lub używając iCloud.

Pamiętajcie, że jest to wersja beta. To znaczy, że może posiadać sporo błędów. Również niektóre aplikacje mogą nie działać poprawnie (z tego co donoszą gracze obecnie nie działa Pokemon Go).

Czy instalacja iOS 14 Beta jest bezpieczna?

Tak. Jest to oprogramowanie oficjalnie udostępnione przez Apple. Nie zawiera żadnych wirusów, ani złośliwego programowania. Przetestowałem osobiście.

Jak zainstalować iOS 14?

Najpierw musicie pobrać plik, który dodałem wyżej. Kiedy w niego klikniecie naciskacie “Pozwól”. Następnie wracacie do ekranu głównego (Home Screen), odpalacie Ustawienia i tutaj na samej górze znajduje się nowa zakładka “Profil pobrany”.

iOS 14 jak zainstalować

Klikacie w “iOS 14 Beta Software Profile“, następnie “Instaluj”. Następnie akceptujecie regulamin i ponownie wybieracie “Instaluj” i ponownie klikacie “Instaluj”. Tak… trzy razy trzeba kliknąć instaluj.

iOS 14 Beta instalacja

Teraz wracacie do ekranu głównego Ustawienia. Wybieracie zakładkę “Ogólne”, następnie “Uaktualnienia” i tutaj powinien się pojawić iOS 14 Beta do zainstalowania. Klikacie “Instaluj” i czekacie około godzinę, aż system się zainstaluje.

@techmatepl

🔥 Jak zainstalować najnowszy iOS 14 💪 #iphone #iphone11 #iphonese #technology #technologia #ciekawostka #ios #ios14 #ios14beta #iphonex #apple

♬ ROCKSTAR – DaBaby, Roddy Ricch

Jakie nowości w iOS 14 nas czekają? O tym pisałem wczoraj. Jeżeli chcecie się dowiedzieć to po prostu sprawdźcie ten wpis.

Jak usunąć iOS 14 Beta i wrócić do iOS 13?

Wchodzimy w “Ustawienia” -> “Ogólne” -> “Profil”. Klikacie w “iOS 14 Beta Software profile”. Klikacie “Usuń Profil”. Teraz należy uruchomić ponownie iPhone.

Jeżeli macie problem z usunięciem iOS 14 Beta sposobem opisanym wyżej to możecie skorzystać z drugiej opcji. iPhone należy podłączyć do komputera i uruchomić iTunes. Teraz…

 1. Szybko naciskacie przycisk zwiększania głośności
 2. Szybko naciskacie przycisk zmniejszania głośności
 3. Przytrzymujecie przycisk blokady dopóki nie włączy się Tryb Awaryjny.

Kroki wykonujecie po kolei. Teraz klikacie “Odtwórz”. Czekacie trochę (około godziny). Wasz iPhone zostanie wyczyszczony do zera. Jeżeli utworzyliście wcześniej backup tak jak pisałem, żeby zrobić przed instalacją, to możecie przywrócić swojego iPhone z backupu i będziecie na nim mieli wszystko tak samo jak przed zainstalowaniem iOS 14 Beta.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne