iOS 16 Beta – test nowego systemu iPhone

ios 16 beta recenzja

iOS 16 Beta już jest, więc ja zabieram się za testy! Zainstalowałem iOS 16 Beta na dwóch telefonach – iPhone X i iPhone 13 Pro, aby sprawdzić jak działa system i zarówno starszym jak i najnowszym urządzeniu. Zobaczmy co nowego w systemie Apple!

Jeżeli również chcecie zainstalować iOS 16 Beta na swoim telefonie to tutaj znajdziecie instrukcje – jak zainstalować iOS 16 Beta?

ekran blokady ios 16

Największą nowością w iOS 16 jest możliwość personalizacji ekranu blokady. System pozwala zmienić czcionkę daty i godziny, dodać widgety jak Kalendarz.

widgety ios 16

iOS 16 daje możliwość wybrania dynamicznej zmiany tapety czy ustawienia nawet pogody jako tapetę.

pogoda ekran blokady ios 16 beta

W iOS 16 powiadomienia na ekranie blokady zostały przeniesione na sam dół ekranu. Grupują się podobnie jak wcześniej. Moim zdaniem nowe miejsce jest znacznie wygodniejsze.

powiadomienia ios 16

iOS 16 to również się możliwość edytowania oraz usuwania wiadomości iMessage. Czyli iMessage dogania powoli wszystkie inne komunikatory jak Messenger.

ios 16 edytowanie imessage

Przydatną funkcją moim zdaniem jest Live Text na wideo czyli możliwość kopiowania tekstu z filmików np. z YouTube. Odpalacie film i algorytm samodzielnie rozpoznaje tekst na nim. Magic!

live test ios 16

W iOS 16 to również szybkie wycinanie obiektów ze zdjęć – działa całkiem nieźle.

ios 16

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne