Jak zwiększyć zasięg Insta Story? Tajna technika Influencerów

Jak zwiększyć zasięg Insta Story

Czy wiecie, że przy pomocy prostej techniki możecie poprawić zasięgi swoich Story na Instagramie? To popularny sposób wykorzystywany przez największych influencerów w Polsce i na świecie.

Wiele osób nie wie, że w swoich InstaStory można dodawać hashtagi! Wybierzcie narzędzie tekstowe, a następnie wpiszcie hashtagi!

Jak zwiększyć zasięg Insta Story

Po wpisaniu hashtagów klikacie gotowe, a następnie chwytacie tekst (hashtagi) w dwa palce i je zmniejszacie. Chwytacie je i zmniejszacie je ile się da – aż ich nie będzie widać. W ten sposób hashtagi nie będą widoczne, a jednak będą na zdjęciu. Ten sposób często wykorzystują influencerzy.

@techmatepl

Jak zwiększyć zasięg Story? 📸 #instagram #insta #instastory #technology #technologia #android #iphone #lifehacki #lifehack #samsung

♬ Coffee for Your Head – Vinyll

Pamiętajcie, aby hashtagi były dobrane do zdjęcia. Hashtagujcie to co znajduje się na zdjęciu np. jeżeli na focie będziecie pić kawę to #coffee będzie odpowiedni. Jednak na takim zdjęciu #guitar już nie.

Dzięki temu nie tylko zwiększycie swój zasięg z wyświetleń osób, które użyją hashtag, ale również Instagram będzie wiedział co jest na zdjęciu. Dzięki temu algorytm będzie wiedział komu sugerować Wasze konto – osobom o podobnych zainteresowaniach.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne