Android z kafelkami – zmień telefon w Windows Phone

kafelki menu telefon

Pamiętacie kafelki w Windows Phone lub Windows 8? Wiele osób bardzo lubiło ten styl pulpitu i menu. Moim zdaniem był bardzo wygodny i ładny. Niestety system Windows Phone przeznaczony na telefony Nokia Lumia nie odniósł sukcesu i upadł.

Na telefonach z systemem Android pojawiła się aplikacja Launcher 10. Jest to nakładka Windows Phone na telefon, która zmienia wygląd pulpitu i menu telefonu. Nakładka Windows Phone na telefony z systemem Android zmienia zwykłe menu w kafelki znane z Windows Phone oraz telefonów Nokia Lumia. Ja bardzo lubiłem ten styl.

launcher 10

Jeżeli znudził Wam się wygląd standardowego menu telefonu, a lubicie kafelkowy styl znany z Windowsa 8 lub Windowsa Phone, to powinniście wypróbować Launcher 10.

kafelki menu telefon

Launcher 10 pozwala wypełnić ekran dowolnie kafelkami. Można łatwo przenosić kafelki w dowolne miejsce.

nakładka windows phone

Każdy z kafelków możemy edytować – wystarczy przytrzymać na nim palec i wybrać Edit. Można zmienić rozmiar kafelka, dodać cień, zmienić rozmiar ikony, wybrać kolor ikony i tła, kolor tekstu i wiele więcej.

windows phone android

Można również grupować aplikacje i tworzyć foldery. Działają również widgety jak GMail czy Pogoda.

nokia lumia android nakładka

Generalnie wydaje mi się dość wygodny launcher. Polecam wypróbować. Aplikacja Launcher 10 jest całkowicie darmowa. Wystarczy ją pobrać, zainstalować i włączyć.

Pobierz Launcher 10

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne