Niezniszczalny telewizor dla dzieci – Kivi KidsTV – IFA 2023

Telewizor dla dzieci Kivi KidsTV

Podczas targów IFA 2023 w Berlinie mieliśmy okazję sprawdzić niezniszczalny telewizor dla dzieci Kivi KidsTV.

Kivi KidsTV – test

Kivi KidsTV to 32″ calowy telewizor, o który nie musicie się martwić, że coś mu się stanie. Podczas naszych testów rzucaliśmy w niego różnymi zabawkami, stukaliśmy w niego, a następnie mazaliśmy po nim pisakami. Po tym wszystkim wystarczy go umyć gąbką.

Kivi KidsTV

Ale to nie wszystko! Sami spróbowaliśmy porysować Kivi KidsTV przy pomocy noża (scyzoryka), który był ostry. I zgadnijcie co… po tym na matrycy nie został żaden, nawet najmniejszy ślad! Było to dla nas ogromnym szokiem.

Kivi KidsTV test

Telewizor z LEGO Kivi KidsTV charakteryzuje bardzo wysoka wytrzymałość. Uszkodzenie go przez dziecko jest praktycznie niemożliwe. Jasne, jak ktoś zacznie w niego uderzać młotkiem, to z pewnością się popsuje. Jednak Kivi KidsTV jest znacznie bardziej odporny na codzienne zabawy dzieciaków w pobliżu.

Design Kivi KidsTV – telewizor z LEGO

Telewizor z LEGO

Telewizor Kivi KidsTV ma również bardzo fajny design. Ramka telewizora jest zbudowana z klocków LEGO. Możemy do niej przyczepić dowolny klocek z naszej kolekcji LEGOsów.

Jak działa Kivi KidsTV?

Telewizor Kivi KidsTV działa na systemie AndroidTV 11, więc można na nim zainstalować Netflixa, Disney+, Amazon Prime i inne streamining. Telewizor został wyposażony również w zaawansowaną funkcję kontroli rodzicielskiej.

Telewizor dla dzieci

Warto zaznaczyć, że telewizor Kivi KidsTV nie ma najlepszych parametrów. Rozdzielczość to zaledwie HD Ready (1280 x 720 px), a jasność urządzenia jest niska (producent nie podał dokładnej wartości).

Jednak czy aby napewno dzieci potrzebują wysokiej rozdzielczości i doskonałej jakości obrazu? Nie wydaje mi się. Dzieci chcą po prostu oglądać. I do tego Kivi KidsTV sprawdza się świetnie.

Kiedy premiera Kivi KidsTV?

Kivi KidsTV data premiery

Premiera Kivi KidsTV zapowiedziana jest na koniec roku 2023.

Cena telewizora dla dzieci Kivi KidsTV

Niezniszczalny telewizor data premiery

Telewizor Kivi KidsTV będzie kosztował 350 euro, więc w Polsce możemy spodziewać się ceny około 1500 PLN.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta: https://kivismart.com/en/tvs/kidstv

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne