Klawiatura do komputera z klocków LEGO

Klawiatura LEGO

To najfajniejszy technologiczny gadżet jaki spotkałem dziś w Internecie! Klawiatura do komputera LEGO.

Klawiatura tak naprawdę nazywa się MalGeek Pixel. Nie jest to oficjalny produkt LEGO. Natomiast można na niej budować z klocków LEGO wszystko czego zapragnie nasza wyobraźnia!

Klawiatura LEGO

Klawiaturę MalGeek Pixel możecie dowolnie personalizować. Na całym tyle można przygotować dowolny wzór czy obraz z płaskich klocków LEGO. Jeżeli chcemy zmienić kąt nachylenia klawiatury również wystarczy skorzystać z klocków i utworzyć z nich nóżki.

Klawiatura LEGO

Możecie również budować z przodu klawiatury LEGO. Tu również można tworzyć rysunki, napisy lub figury – wszystko co potraficie przygotować przy pomocy klocków.

Klawiatura do komputera LEGO

Klawiatura MalGeek Pixel jest mechaniczna. Co ciekawe można wymienić nawet przełączniku i przyciski na klawiaturze. Przy zamówieniu możemy wybrać jeden z czterech typów przełączników w zależności od osobistych preferencji.

Klawiatura do komputera LEGO

A co z przyciskami na klawiaturze LEGO? Można zmieniać ich styl, kolor, a nawet zastąpić dowolnym klockiem LEGO, jak choćby ludzikiem.

Klawiatura LEGO do komputera

Klawiatura działa przewodowo lub bezprzewodowo – wystarczy Bluetooth lub kabel USB-C. Klawiatura LEGO działa również z telefonami i tabletami.

MalGeek Pixel

Niefajna jest tylko cena klawiatury LEGO – $219 czyli ponad 1000 złotych. Ale fajni LEGO to pewnie są przyzwyczajeni do wysokich cen. Klawiaturę LEGO zamówicie na KickStaterze – LINK.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne