Nowe funkcje map Apple już w Polsce

Mapy Apple Polska

Mapy Apple to jedna z najpopularniejszych aplikacji nawigacyjnych na świecie. Wraz z wprowadzeniem nowych funkcji, stała się jeszcze bardziej przyjazna dla użytkowników. W Polsce w aplikacji Mapy Apple również pojawiły się nowe funkcje, które ułatwią podróżowanie i odkrywanie nowych miejsc.

Moim zdaniem po wprowadzeniu aktualizacji, Mapy Apple są jedną z najlepszych darmowych aplikacji do nawigacji.

Mapy Apple są dostępne tylko na telefony iPhone, tablety iPad i komputery Mac. Nie ma aplikacji na telefony z systemem Android, ani komputery z Windows.

Mapy 3D w aplikacji Apple Maps

Mapy 3D Apple Maps

Kiedy przeglądacie mapy przy pomocy Google Maps to obraz jest płaski. Używając Map Apple zobaczycie budynki w trzech wymiarach (3D), co ułatwia w zorientowanie się w okolicy. Każdy z obiektów można obrócić i obejrzeć jego kształt dokładnie z każdej strony.

Ograniczenia prędkości w Mapach Apple

Mapy Apple ograniczenia prędkości

Mapy Apple podczas nawigacji samochodowej wyświetlają ograniczenie prędkości jakie jest w danym miejscu. Ograniczenie prędkości w aplikacji Mapy Apple jest widoczne w lewym górnym rogu. Dzięki tej informacji łatwiej jest nie łamać przepisów ruchu drogowego. W końcu każdemu zdarza się przeoczyć jakiś znak.

Znaki stop i sygnalizacje świetlne w Apple Maps

Sygnalizacje świetlne i znaki Stop Apple Maps

Mapy Apple dostały ogromną aktualizację. Podczas nawigacji Mapy Apple pokażą znaki Stop oraz sygnalizacje świetlne, które znajdują się na naszej trasie. Oba widoczne są dzięki specjalnym ikonom.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne