Ta aplikacja pozwala słuchać muzyki z YouTube w tle za darmo

Musi iPhone

Jest jedna aplikacja, której nie macie na swoim iPhone, a powinniście! Nazywa się Musi i służy do słuchania muzyki z YouTube w tle oraz na zablokowanym ekranie. Oczywiście bez potrzeby zakupu YouTube Premium.

@techmatepl

🎸 Musi ⭐️ Muzyka z YT w tle bez YT Premium 🔥 #iphone #iphone11 #iphonese #technologia #technology #lifehack #lifehacks #lifehacki #musi

♬ Toosie Slide – Fets & Green Bull & Steve Void

Muzyka z YouTube Premium za darmo

Aplikacja jest darmowa. Wejdźcie do AppStore i koniecznie pobierzcie Musi. Aby posłuchać muzyki w tle lub za zablokowanym ekranie po prostu wejdźcie w zakładkę Search i wpiszcie kogo chcecie usłyszeć. Następnie minimalizujecie apkę, a muzyka dalej gra!

Pobierz Musi na iPhone

muzyka z YouTube w tle za darmo

Co ciekawe po wyszukaniu aplikacja wyświetla po prostu wyniki z YouTube. O dziwo, ani Apple, ani Google, nie banuje tej aplikacji, a więc oznacza to, że jest legalna.

Aplikacja Musi jest bardziej rozbudowana niż samo YouTube Premium. W Musi możecie używać Equalizera, aby muzyka brzmiała tak jak chcecie. Możecie przeglądać również muzykę po gatunkach, czego zdecydowanie brakuje w YouTube Premium. Do tego jest zakładka z najpopularniejszymi i polecanymi utworami, aby być na czasie.

Czy Musi jest lepsze od Spotify?

Wiele osób woli używać aplikacji Musi na iPhone zamiast Spotify Premium lub Tidal. Dlaczego? Musi pobiera wyniki z YouTube. Dzięki temu możecie nie tylko słuchać muzyki, ale też słuchać filmików ulubionych YouTuberów. Dodatkowo Musi pozwala słuchać całych – kilkugodzinnych koncertów, których próżno szukać na Spotify. Mogę bez problemu słuchać koncert mojego Twenty One Pilots nagranego w Berlinie właśnie dzięki Musi.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne