Najlepsze aplikacje dla posiadaczy psów

aplikacje dla miłośników psów

Oto 4 aplikacje, które powinien mieć na telefonie każdy posiadacz psa! Wszystkie są darmowe. Wśród aplikacji znajdziecie gwizdek, kliker, darmowe zestawy szkoleniowe dla psa, apkę do rozpoznawania ras psów i inne! Wszystko dla psiaków!

Aplikacja gwizdek dla psa na telefon

najlepsze aplikacje dla psów

Aplikacja Dog Whistler to po prostu gwizdek. Ja na palcach gwizdać nie potrafię, a gwizdek to podstawa szkolenia psa. W aplikacji Dog Whistler możecie wybrać wzór oraz częstotliwość gwizdka. Można go również wyeksportować dźwięk gwizdka do mp3.

Pobierz Dog Whistler na iPhone

Pobierz Dog Whistler na inne telefony

Aplikacja do szkolenia psa

aplikacje na telefon dla posiadaczy psówDogo to jedna z najlepszych aplikacji dla miłośników psów. W Dogo znajdziemy programy szkoleniowe dla psa. W aplikacji są takie kursy jak stop gryzieniu u szczeniąt, uspokajanie psa, sztuczki dla psa i wiele innych. Aplikacja Dogo zawiera ciekawe artykuły o czworonogach oraz kliker – bardzo istotne narzędzie w szkoleniu psa.

Pobierz Dogo na iPhone

Pobierz Dogo na inne telefony

Restauracje i hotele dog-friendly

restauracje i hotele dog friendly

BringFido to aplikacja w której znajdziecie listę hoteli oraz restauracji do których możecie wejść ze swoim zwierzakiem. Wystarczy wpisać lokalizacje i wybrać typ miejsca, którym jesteście zainteresowani.

Pobierz Bring Fido na iPhone

Pobierz Bring Fido na inne telefony

Jak rozpoznać rasę psa?

jak rozpoznać rase psa

Dog Scanner to aplikacja, która rozpozna rasę psa na podstawie zdjęcia. Wystarczy zrobić fotkę psiakowi, który Wam się podoba!

Pobierz Dog Scanner

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne