Najlepsze aplikacje w góry

aplikacje w góry

Jakie aplikacje w góry? Jakie aplikacje zainstalować przed wycieczką w góry? Jeżeli planujecie podróż w góry, to powinniście zainstalować na telefonie kilka aplikacji, które znacznie ułatwią wycieczkę w góry.

Planując podróż po górskich szlakach musicie wiedzieć, że na szlakach często nie ma internetu. Jeżeli nagle zasięg telefonu znika, to aplikacja Google Maps zbyt się nie przyda.

Monitor Burz – najlepsza prognoza pogody w góry

jakie aplikacje w góry

Monitor Burz do najdokładniejsza aplikacja do pogody. Dzięki aplikacji Monitor Burz można dowiedzieć się czy będzie padać oraz czy będzie burza. Pogoda jest bardzo istotną kwestią podczas górskich wycieczek.

Pobierz Monitor Burz na telefon

Mapy.cz – darmowe mapy offline w góry

najlepsze aplikacje w góry

Mapy.cz czyli darmowe mapy offline. W górach z zasięgiem internetu bywa bardzo kiepsko – często nie ma go w ogóle. Aplikacja Mapy.cz pozwala pobrać dokładne mapy i korzystać z nich offline.

Pobierz Mapy.cz na telefon

Pobierz Mapy.cz na iPhone

Ratunek – łatwe wezwanie pomocy

aplikacje górskie

Aplikacja Ratunek pozwala szybko wysłać zgłoszenie do służb TOPR jeżeli potrzebujemy pomocy. Aplikacja Ratunek przekazuje służbą ratunkowym nasze położenie i informacje o potrzebnej pomocy.

Pobierz Ratunek na telefon

Pobierz Ratunek na iPhone

Aplikacja Kasprowy Wierch

szlaki górskie aplikacja

Kasprowy Wierch to aplikacja idealna w góry. Najfajniejszą funkcją apki Kasprowy Wierch jest Mapa 3D, na której możemy obejrzeć szlaki. Aplikacja potrafi również określić nasze położenie na szlaku. Oprócz tego aplikacja Kasprowy Wierch oferuje informacje o roślinach i zwierzętach, polecane trasy, pogodę czy audioprzewodnik.

Pobierz Kasprowy Wierch na telefon

Pobierz Kasprowy Wierch na iPhone

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne