Najpopularniejszy influencer na świecie 2021

Charli dAmelio

Jak myślicie kto jest najpopularniejszym twórcą wideo w internecie? Kto ma najwięcej subskrybcji na świecie? Kto ma najwięcej followersów na świecie?

Dotychczas najpopularniejszym influencerem był znany ze swojego ciętego języka YouTuber – szwed nagrywający po angielsku Felix Arvid Ulf Kjellberg znany jako PewDiePie. PewDiePie obecnie ma na swoim koncie ponad 109 mln subskrybcji i wciąż jest najpopularniejszym YouTuberem na świecie.

pewdiepie

Jednak nie jest on już dłużej najpopularniejszym influencerem, ani twórcą wideo. Właśnie został wyprzedzony przez “królową TikToka” – Charli d’Amelio.

Charli d’Amelio kto to?

Charli d’Amelio to 16-latka (data urodzenia: 16.05.2021) pochodząca z USA. Charli d’Amelio jest najpopularniejszą osobą na TikToku.

Charli dAmelio

Co ciekawe Charli d’Amelio swoją karierę rozpoczęła pod koniec 2019 roku, więc udało jej się wyprzedzić PewDiePie w ledwie ponad rok! Wow! Charli d’Amelio ma 110 milionów followersów w apce TikTok.

@charlidamelio

dc @tatianasalomon

♬ Back It Up – Trap Beckham

Charli d’Amelio początek kariery

Charli d’Amelio nie była wcześniej znana. Jej kariera rozpoczęła się w aplikacji TikTok. Charlie zasłynęła materiałami typu LipSync (polegającymi na tym, że udaje się, że się śpiewa piosenkę) oraz tańcem. Poniżej jedno z pierwszych wideo Charli d’Amelio na TikToku.

@charlidamelio

featuring my parents #foryoupage #foryou

♬ Tiny Meat Gang – Walk Man – leo reilly

Charli w dzieciństwie lubiła tańczyć, twierdzi że zaczęła tańczyć już w wieku 3 lat.

To powinna być dla Was dawka dobrej motywacji, że w rok można zostać prawdziwym World Star!

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne