Najstraszniejsze horrory! Co obejrzeć w Halloween na Netflixie?

Najstraszniejsze horrory

Netflix jest pełen horrorów i strasznych seriali. Wybraliśmy te najlepsze! 5 pomysłów co obejrzeć w Halloween na Neflixie, żeby potem nie móc spać cała noc. Horrory na Netflix – ruszamy!

Paranormal Activity – horror o zjawiskach nadprzyrodzonych

Paranormal Activity – duchy, demony i zjawiska paranormalne nawiedzają dom dwójki studentów. Przez cały film będziecie mieć takie uczucie niepokoju.

Chilling Adventures of Sabrina – horror dla nastolatków

Chilling Adventures of Sabrina to świetny serial twórców Riverdale. Nastoletnia Sabrina probuje łączyć życie zwykłej nastolatki wraz z byciem czarownicą. Jest mrocznie i zabawnie.

Piątek, trzynastego – horror z dużą ilością krwi

Tytuł oryginalny: Friday the 13th

Piątek, trzynastego. Grupka przyjaciół wybiera się nad jezioro na tak zwane domki. Imprezy, plaża, wiecie o co chodzi. Tylko, że ktoś zaczyna ich po kolei likwidować. Piątek 13. to slasher, czyli horror z dużą dawką tryskającej krwi.

Stranger Things – najlepszy serialowy horror

Stranger Things – jeżeli jeszcze nie widzieliście… to jeden z najlepszych horrorowych seriali ever! Zaginął dwunastoletni Will i jego mama oraz grupka przyjaciół próbują go szukać. Dzień później w mieście pojawia się dziewczynka Jedenastka z nadprzyrodzonymi zdolnościami.

W lesie dziś nie zaśnie nikt – polski horror

W lesie dziś nie zaśnie nikt czyli polski horror. Niestety jest dość słaby, ale przynajmniej jest Julka Wieniawa, w której jestem zakochany.

 

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne