Tania i dobra hulajnoga elektryczna NAVEE N65 – recenzja

NAVEE N65 recenzja

Idzie wiosna! Wielu z nas niedługo będzie chciało wyposażać się w wygodne urządzenia do szybkiego krótkodystansowego transportu jak rower (może również elektryczny), hoverboard, deskorolka elektryczna lub hulajnoga elektryczna.

Do naszej redakcji do testów trafiła hulajnoga elektryczna NAVEE N65. Przyznam, że nie słyszałem wcześniej o tej firmie, więc z chęcią zabieram się do testów hulajnogi NAVEE N65. W recenzji NAVEE N65 sprawdzę jak hulajnoga radzi sobie w mieście, ale również w bardziej off-road’owych warunkach! Zapraszam do przeczytania!

Kup najtaniej hulajnogę elektryczną NAVEE N65

Kod zniżkowy 150 złotych na zamówienie hulajnogi elektrycznej NAVEE N65. W koszyku w sklepie GeekBuying.pl wpiszcie kod: 37P8K8W3

Budowa NAVEE N65

Zaczynamy od budowy hulajnogi elektrycznej NAVEE N65. Całość jest bardzo solidnie wykonana. Kiedy spoglądamy na sprzęt to przywołuje on na myśl hulajnogi elektryczne klasy premium – te z najwyższej półki.

NAVEE N65 budowa

Hulajnoga NAVEE N65 posiada grube metalowe rury. Jestem przekonany, że będzie bardzo trudno ją uszkodzić.

NAVEE N65 korpus

Za solidnością idzie ciężar – NAVEE N65 waży 23.5 kg. Dla mnie to nie problem, natomiast ludzie mieszkający w bloku na czwartym piętrze bez windy – będą mieli możliwość przy okazji poćwiczenia swoich bicepsów.

NAVEE N65 tylne koło

Zarówno z przodu jak i z tyłu hulajnogi znajdziemy światła – na tyle silne, że jeżdżenie po zmroku nie stanowi żadnego problemu. Z boków hulajnogi mamy odblaski.

NAVEE N65 przód

Miejsca na blacie jest sporo. Jazda z dwie osoby na hulajnodze elektrycznej jest zabroniona, natomiast napewno gdyby było to legalne, to nie byłoby z tym problemu. Na lewej ścianie blatu znajduje się nóżka.

NAVEE N65 światła odblaskowe

Na środku kierownicy znajduje się ekran, który wyświetla prędkość, bieg, informacje o światłach oraz poziom wciśnięcia hamulca i gazu.

NAVEE N65 ekran

Składanie NAVEE to po prostu bajka! Hulajnoga posiada specjalne klipsy, które wystarczy przekręcić i bez użycia żadnej siły, następuje blokada. To jest super!

NAVEE N65 składanie

Jazda NAVEE N65

Duże wrażenie robią koła hulajnogi elektrycznej NAVEE N65, dzięki którym hulajka nie tylko świetnie spisze się w mieście, ale również na nieutwardzonych powierzchniach. Ja pojeździłem sporo po lasach, piachu i błocie. Jest sztos.

NAVEE N65 koło przednie

Jak N65 radzi sobie w mieście? Pokonywanie nawet wysokich krawężników przychodzi jej bardzo łatwo. Sam sprzęt jest zwrotny i wygodnie się nim kieruje.

NAVEE N65 jazda

Prędkość maksymalna to 25 km/h. Manetka gazu znajduje się pod prawą rączką. Na tej samej rączce są również dwa przyciski – uruchamiania sprzętu oraz przycisk funkcyjny, którym można zmienić bieg lub włączyć / wyłączyć światła.

NAVEE N65 blat

Po lewej stronie kierownicy mamy hamulec oraz dzwonek. Hamowanie hulajnogą elektryczną NAVEE N65 jest bardzo dynamiczne.

NAVEE N65 zasięg

Jeżeli chodzi o zasięg hulajnogi NAVEE N65 to standardowo – zależy od stylu jazdy, nawierzchni i waszej wagi. Mi (77 kg) na jednym ładowaniu udało się przejechać maksymalnie 46 kilometrów.

Czy warto kupić hulajnogę elektryczną NAVEE N65?

NAVEE N65 hamulec

Hulajnoga elektryczna NAVEE N65 to jeden z najlepszych sprzętów w swojej klasie. NAVEE N65 kosztuje 2999 złotych. Zdecydowanie polecam wybrać tą hulajnogę!

Kod zniżkowy 150 zł na zakup tej hulajnogi: 37P8K8W3

Kup najtaniej hulajnogę elektryczną NAVEE N65

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne