Najlepsze seriale i filmy na Netflixie – premiery lipiec 2020

Netflix premiery lipiec 2020

Macie ochotę obejrzeć fajny film lub serial? Oto trzy seriale na które najbardziej czekam na Netflix w lipcu 2020. I są to przede wszystkim “dwójki”.

@techmatepl

⭐️ Najlepsze premiery Netflix lipiec 2020 🔥 #netflix #seriale #tv #tvshow #tvshows #ciekawostka #ciekawostki #wakacje #wakacje2020

♬ Say So (Instrumental Version) [Originally Performed by Doja Cat] – Elliot Van Coup

Film Kissing Both 2 na Netflix

Druga część zwariowanej highschoolowej amerykańskiej komedii romantycznej. Jest to film dla młodzieży. Grupka przyjaciół w ramach akcji charytatywnej otwiera budkę w której się całujcie, ale nie wiecie kto jest po drugiej stronie. Brzmi dziwnie? Ale ogląda się to naprawdę przyjemnie! Kiedy jest premiera Kissing Both 2? 24/07/2020.

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) – sezon 2 na Netflix

Nastolatek, aby zaimponować byłej dziewczynie postanawia zacząć sprzedawać narkotyki w internecie. Biznes szybko wymyka mu się spod kontroli i zostaje jednym z największych sprzedawców tabletek ecstasy w internecie. Czy to wystarczy, aby ex-girlfriend do niego wróciła? Przekonajcie się sami! Tytuł oryginalny: How to sell drugs online (fast). To świetny niemiecki serial dla młodzieży na Netflix! Kiedy jest premiera Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) sezon 2 na Netflix? 21/07/2020.

The Umbrella Academy – sezon 2 na Netflixie

Miliardem postanawia założyć rodzinę superbohaterów. Czy to nie brzmi wystarczająco pokręcenie? Moim zdaniem tak! Jest to drugi sezon świetnej adaptacji komiksu  o tym samym tytule – The Umbrella Academy. Kiedy jest premiera The Umbrella Academy sezon 2 na Netflix? 31/07/2020. Polecam.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne