Netflix – najlepsze filmy i seriale – listopad 2020

Shawn Mendes In Wonder

Puby zamknięte, kluby zamknięte, kawiarnie zamknięte, siłownie zamknięte. Nie pozostaje nic innego jak zamknąć się w domu i oglądać cały dzień Netflixa. No albo grać w gry na kompie lub konsoli. Oto 3 najlepsze premiery na Netflixie w listopadzie 2020!

Shawn Mendes: In Wonder – film dokumentalny o życiu i karierze muzyka

Shawn Mendes: In Wonder. To zdecydowanie produkcja, która ucieszy Mendes Army. In Wonder to film dokumentalny o karierze Shawna Mendesa. Shawn opowiada o tym jak dorasta, o tym że jest tylko zwykłym chłopakiem i o swoim związku z Camila Cabello. W filmie jest mnóstwo backstage z koncertów. Zapowiada się hit na miarę This Is It?

Data premiery Shawn Mendes: In Wonder na Netflix: 23.11.2020.

Córka trenera – polski film na Netflixie

Córka trenera to kolejny polski film na Netflixie. To cudowna opowieść o dojrzewaniu nasycona emocjami. Ojciec z córką podróżują razem po Polsce biorąc udział w zawodach tenisowych. Sam zwiastun już jest absolutnie magiczny – zobaczcie go koniecznie.

Data premiery Córka trenera na Netflix: 01.11.2020.

The Crown: Sezon 4 – młodzieńcze lata królowej Elżbiety II

The Crown Sezon 4. To jeden z najwyżej ocenianych przez krytyków seriali na Netflixie. The Crown jest oparty na faktach i opowiada o młodzieńczym życiu angielskiej królowej – Elżbiety II. Chwyta za serce, porusza i trzyma w napięciu. Polecam! A w nowym sezonie zobaczycie dramę królowej z Margaret Thatcher.

Data premiery The Crown Sezon 4 na Netflix w Polsce to: 14.11.2020

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne