Netflix: Nowe opłaty dla dzielących konto w Polsce

Netflix dzielenie kontem

Netflix zdobył ogromną popularność na całym świecie dzięki swojej bogatej bibliotece filmów, seriali i programów telewizyjnych. Jednym z powodów tego sukcesu jest możliwość dzielenia się kontem z innymi osobami, co pozwala na obniżenie kosztów subskrypcji. Jednak to ostatnie się właśnie zmieniło… Netflix zapowiedział nowe opłaty dla osób, które dzielą się kontem. Zmiany zostaną wprowadzone w Polsce już w najbliższych dniach.

Netflix będzie skanować aktywność konta i sprawdzać, czy nie jest ono współdzielone z osobami spoza rodziny / jednego gospodarstwa domowego.

  • Jeżeli nie mieszkacie z osobami, z którymi dzielicie konto, to będziecie musieli zapłacić dodatkowo 10 złotych za każdą osobę. Ponadto liczba osób na koncie zostanie zmniejszona do 3.
  • Jeżeli mieszkacie z osobami z którymi dzielicie się kontem, to dla Was się nic nie zmienia. Wciąż można używać w czwórkę.

To czy konto jest dzielone w ramach jednego mieszkania Netflix będzie sprawdzał na podstawie adresów IP logowania.

Netflix cena za dodatkową osobę

Tak więc jeżeli chcemy korzystać z konta na Netflixie w 3 osoby mieszkające w innym miejscu, to trzeba będzie płacić 80 zł miesięcznie. Dalej będziecie korzystać z Netflixa czy zrezygnujecie z abonament?

Netflix dzielenie kontem

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne