Netflix – najlepsze filmy i seriale – wrzesień 2020

gwiazdeczki netflix

Czy wiecie, że im więcej mamy do zrobienia, im więcej nauki, im więcej pracy, tym więcej… oglądamy seriali. No może nie zawsze, ale u mnie właśnie tak to działa. Oto 3 filmy i seriale na Netflixie, których nie mogę się doczekać we wrześniu 2020.

@techmatepl

⭐️ Najlepsze premiery Netflix wrzesień 2020 🔥 #netflix #netflixandchill #seriale #tv #tvshow #tvshows #ciekawostki #ciekawostka #wrzesień #serial

♬ Coffee for Your Head – Vinyll

Close Enough – serial animowany dla dorosłych na Netflix

Jeżeli lubicie szalone seriale animowane w stylu Rozczarowani, Big Mouth, Bojack Horseman to ten serial też Wam się spodoba! Close Enough opowiada o parze, która zaliczyła wpadkę i teraz musi wychować dziecko, choć sami są jeszcze mega młodzi. Co więcej wynajmują jakieś mieszkanie ze studentami. Co?! Zapowiada się mega zabawnie.

Data premiery Close Enough na Netflix w Polsce: 14.09.2020

Enola Holmes – film z Jedenastką ze Stranger Things

Zastanawialiście się kiedyś czy Sherlock Holmes miał siostrę? Miał i była nią Enola Holmes. W główną rolę wciela się tutaj dobrze znana Wam Jedenastka ze Stranger Things. Film opowiada o próbie odnalezienia przez nią swojej mamy, która jednego dnia zniknęła.
Data premiery filmu Enola Holmes na Netflix w Polsce: 23.09.2020

Gwiazdeczki – najbardziej hejtowany film na Netflixie

Tytuł oryginalny: Cuties

To zdecydowanie najbardziej znienawidzony film na Netflix jeszcze przed samą premierą! Prawie półtora milion łapek! Więcej łapek w dół miał chyba tylko Rewind i dwie śpiewające siostry.

Film Cuties opowiada o nastolatce, która zaczyna buntować się przeciwko swojej rodzinie i postanawia wziąć udział w konkursie tanecznym. Co z tego wyjdzie? Zobaczcie sami!

Data premiery filmu Gwiazdeczki na Netflix w Polsce to: 09.09.2020

Rozłąka – kosmiczny serial na Netflix

Tytuł oryginalny: Away

Emma zostaje kapitanem pierwsze statku lecącego na Marsa. Lot na potrwać 3 lata, a ona na Ziemi zostawia swojego męża i córkę. I właśnie o tym jest ten serial – o rozłące, poświęceniu i tęsknocie podczas kosmicznej wyprawy.

Data premiery Rozłąka na Netflix w Polsce: 04.09.2020

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne