Odbiornik muzyczny Bluetooth TP-Link HA100 – recenzja

TP-Link HA100

Jeżeli tak jak ja macie świetne głośniki, bo lubicie posłuchać muzyki dobrej jakości. Ale okazało się, że głośniki nie mają Bluetooth, to mam dla was rozwiązanie, które sprawi, że życie będzie znacznie wygodniejsze – odbiornik muzyczny Bluetooth TP-Link HA100.

@techmatepl

⭐️ Odbiornik muzyczny Bluetooth TP-Link HA100 🎸 #tech #technology #technologia #technologie #audio #bluetooth #pc #mobile #speaker #ciekawostki

♬ Dynamite – BTS

TP-Link HA100 – co to i jak działa?

TP-Link HA100 podłączanie

Podłączacie to malutkie urządzenie do prądu lub USB oraz do swoich głośników. Następnie łączycie się z nim przez Bluetooth w telefonie, komputerze czy telewizorze. Teraz możecie oficjalnie pożegnać się z kablami. W końcu mój laptop został uwolniony.  Teraz możecie przełączać piosenkę nie podchodząc do kompa lub nie ciągnąć kabla do telefonu. To idealny gadżet audio!

Odbiornik muzyczny Bluetooth zasięg

odbiornik muzyczny bluetooth spotify

TP-Link podaje, że zasięg urządzenia wynosi 20 metrów. W praktyce w każdym miejscu w moim trzypokojowym mieszkaniu mogłem z niego swobodnie puszczać muzykę. 

Odbiornik muzyczny lagi

odbiornik muzyczny bluetooth tplink

Kiedyś kupiłem sobie podobne urządzenie na Ali, ale było z nim sporo problemów 

  • miało laga i przez to nie dało się oglądać filmów
  • miało słaby zasięg
  • było można podłączyć tylko jedno urządzenie, jak się połączyło kolejne to trzeba było od nowa parować i przytrzymywać

TP-Link rozwiązał te wszystkie problemy. Nie ma żadnych lagów. Zasięg jest świetny. Do urządzenia można podłączyć aż 8 sprzętów i się między nimi wygodnie przełączać bez ponownego parowania.

TP-Link HA100 NFC

odbiornik muzyczny bluetooth nfc

Dodatkowo HA100 ma też NFC, które ułatwia szybkie łączenie. W zestawie dają również naklejkę NFC, która umożliwia jeszcze wygodniejsze parowanie – przykładacie telefon i już.

naklejka nfc

Odbiornik muzyczny Bluetooth TP-Link HA100 czy warto kupić?

Tak! Działa z każdym telefonem i głośnikami. W pudełku znajdziecie zasilacz i kable do głośników. Cena 89 złotych. Zdecydowanie polecam, bo naprawdę życie staje się wygodniejsze. 

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne