Oficjalne filtry Billie Eilish do zdjęć w aplikacji Adobe Photoshop Camera

Brandon Woelfel filter Adobe Photoshop Camera

Właśnie wydano aplikację Adobe Photoshop Camera. Niech nie zmyli Was nazwa i nawiązanie do Photoshopa, bo ta aplikacja z Photoshopem za wiele wspólnego nie ma.

@techmatepl

📸 Oficjalne filtry Billie Eilish w Adobe Photoshop Camera 🔥 #technologia #photo #fotografia #iphone #samsung #zdjęcia #xiaomi #huawei #ciekawostka

♬ Believer [NSG Remix] – Romy Wave

Co wyróżnia apkę Adobe Photoshop Camera na tle innych podobnych aplikacji? Nowa aplikacja od Adobe poza standardowymi filtrami do zdjęć typu: portrety, jedzenie, krajobraz itd.. zawiera wiele innych bardziej eksperymentalnych. Przede wszystkim w aplikacji znajdziemy filtry przygotowane przez artystów. Przykładem są choćby piosenkarka Billie Eilish.

Oficjalne filtry Billie Eilish do zdjęć

Oficjalne filtry Billie Eilish do zdjęć

W aplikacji jest 6 filtrów od Billie Eilish. Są to skrzydła, które działają bardzo fajnie (obrazek powyżej) oraz z jej logo spadającym z nieba.

Oficjalne filtry Brandon Woelfel do zdjęć

Swoje filtry do aplikacji Adobe Photoshop Camera przygotował również jeden z najbardziej znanych fotografów na świecie – Brandon Woelfel. Wielu z Was z pewnością kojarzy jego Instagram i neonowy styl. Teraz możecie mieć go na swoich zdjęciach.

Oficjalne filtry Brandon Woelfel

Ciekawe filtry w Photoshop Camera

Adobe Photoshop Camera filtry

Wiele filtrów znacznie poprawia jakość zdjęć robionych przez Was telefonem jak np. ten do trybu portretowego czy jedzenia. Zdjęcia mają odpowiedni profil kolorów, co dodaje im fajny – Instagramowy vibe. Wcześniej nie wspomniałem również o możliwości wyboru pogody na zdjęciu, możliwości podmiany nieba na bezchmurne lub takie z chmurami. To wszystko mega fajnie wypada. Poza tym w apce jest wiele po prostu zabawnych przeróbek. Mnie najbardziej śmieszy ta z lodami.

Adobe Photoshop Camera skąd pobrać?

Adobe Photoshop Camera to darmowa aplikacja do przerabiania zdjęć na telefon. Możecie ją pobrać z AppStore lub Google Play. Jest dostępna na iPhone, Samsung, Huawei, Oppo, LG itd.. Działa na większości mocnych telefonów.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne