Telefon ze składanym ekranem Oppo Find N za 5000 zł

Oppo Find N

Oppo Find N to pierwszy telefon Oppo posiadający składany ekran. Co ciekawego oferuje nowy składany telefon Oppo?

Zaczynamy od mechanizmu składania telefonu Oppo Find N. Zgięcie na środku, gdzie porusza się ekran smartfona jest bardzo dobrze wykonane. Prawie go nie widać i nie czuć w trakcie używania telefonu. Sam ekran dobrze trzyma pozycje.

Oppo Find N składanie

Kolejnym spoko “ficzerem” Oppo Find N jest to, że możemy robić sobie fotki tylnym aparatem, więc są wyższej jakości niż przednim, a na zewnętrznym ekranie wyświetla się podgląd zdjęcia.

Oppo Find N aparat

Absolutnie uwielbiam swoją dziewczynę Wiolę, ale kiedy robie jej zdjęcia to za każdym razem zdjęcie jest źle – zły kąt, za daleko, za blisko. Dzięki temu, że dostępny jest podgląd, osoba której robicie fotę może się zobaczyć.

Oppo Find N tył

Fajną funkcją ułatwiająca życie jest możliwość podzielenia ekranu na dwie części poprzez prosty gest przeciągnięciem palcami. Możecie wtedy wygodnie używać dwóch aplikacji na raz. Przeglądać swoją ulubiona stronę tech-mate.pl i oglądać filmik z kanału Tech-Mate jednocześnie.

Oppo Find N podzielony ekran

Telefon obecnie kosztuje około 5000 złotych. Czy warto czy nie warto opowiem Wam podczas recenzji, a to były pierwsze wrażenia.

Oppo Find N złożony

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne