Aplikacja do ożywiania zdjęć twarzy. Zmienia zwykłe zdjęcia w ruchome

Aplikacja do ożywania zdjęć

Powstała aplikacja online do ożywiania zdjęć. Deep Nostalgia to aplikacja wykorzystująca sztuczną inteligencję i badania nad ruchami mięśni twarzy do “ożywiania” zwykłych zdjęć. Aplikacja sprawia, że osoba na zdjęciu zacznie się poruszać. Wystarczy zwykłe zdjęcie portretowe. Aplikacja online Deep Nostalgia została przygotowana przez MyHeritage i jest darmowa.

Można ożywiać swoje własne selfie, ale jeszcze lepsze efekty przynosi to, gdy weźmiecie stare zdjęcia rodziców lub dziadków, zeskanujecie je i ożywicie. Niczym z Harrego Pottera! Niektórzy ożywiają nawet zdjęcia zmarłych, aby zachować po nich pamięć. Wiecie, z wtedy kiedy nie było jeszcze wideo.

Jak ożywić zdjęcia?

  1. Wejdźcie na stronę https://www.myheritage.pl/deep-nostalgia/.
  2. Kliknijcie Prześlij zdjęcie.
  3. Zarejestrujcie się w oknie, które wyskoczy.
  4. Poczekajcie kilka sekund na ożywienie zdjęcia.

UWAGA! Szczegółowe instrukcje w razie problemów: Wszystko to jest za darmo, tylko przeczytajcie ten komunikat jak skorzystać. Od kilku dni strona MyHeritage wymaga rejestracji. Rejestrujemy się PO wybraniu i przesłaniu zdjęcia. Dzięki temu nie będzie trzeba podawać danych karty płatniczej! E-mail podczas rejestracji możecie wpisać dowolny, nawet wymyślony, ponieważ adres e-mail nie jest weryfikowany poprzez klikanie linku w wiadomości. Na jedno konto można ożywić za darmo jedno zdjęcie. Kiedy chcecie ożywić drugie zdjęcie to się wylogujcie, ponownie wybierzcie i prześlijcie zdjęcie, a następnie ponownie wpiszcie wymyślony adres e-mail etc..

Efekty ożywania zdjęć niesamowite! Idealne na niezwykły prezent.

Komenatarze

1 komentarz. Zostaw komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne