Powerbank TP-Link TL-PB20000 recenzja – czy warto kupić?

Powerbank TP-Link TL-PB20000

Idzie zima, dla mojego telefonu oznacza to tyle, że komunikat o rozładowanej baterii będzie pojawiał się znacznie częściej niż zwykle. 

rozładowany iphone

To w ogóle ciekawe, że 20% baterii na telefonie oznacza mniej-więcej 2 minuty korzystania z niego na mrozie. No a czasem naprawdę potrzebujemy skorzystać z tego telefonu i nie mamy czasu czekać aż się naładuje na gniazdku… 

Ja dostałem od firmy TP-Link do testów powerbank TP-Link TL-PB20000. Lecimy. 

Powerbank ładuje iPhone szybciej niż ładowarka

powerbank tp-link szybkość ładowania

Zacznę od tego co mnie zaskoczyło najbardziej. Powerbank TP-Link ładuje mojego iPhone szybciej niż ładowarka. Serio! Od 0 do 80% iPhone ładuje się godzinę na powerbanku. Natomiast na ładowarce zajmuje to prawie dwie godziny! Woah!

TP-Link TL-PB20000 zastosowane technologie

Dlaczego tak jest? Standardowa ładowarka do jabłka nie ma QuickCharge, a powerbank TP-Link TL-PB20000 ma technologię szybkiego ładowania i dzięki dwóm inteligentnym portom, ładuje urządzenia bardzo szybko. 

TP-Link PB20000

Sam powerbook TP-Link ma również port szybkiego ładowania przez, który możecie go ładować. Dzięki temu nie musi wisieć na ładowarce przez cała noc, a uzupełnia energię bardzo szybko.

Powerbank TP-Link TL-PB20000 – na ile ładowań wystarcza?

TP-Link PB20000 pojemność

Powerbank TP-Link TL-PB20000 ma pojemność 20 000 mAh. Pozwala to naładować telefon od zera do pełna około 4-5 razy. Diody LED informują ile energii jeszcze nam zostało.

TP-Link TL-PB20000 dodatkowe funkcje

powerbank tp-link porty

TL-PB20000 posiada system ochrony przez zwarciami, przepięciami, przetężeniami i przegrzaniem. Także Wasz telefon lub tablet będą bezpieczne. Ponadto chroni przed przeładowaniem telefonu. 

Podsumowanie TP-Link TL-PB20000 – czy warto kupić

TP-Link PB20000

Powerbank TP-Link TL-PB20000 spełnia wszystkie moje oczekiwania. Z czystym sumieniem mogę go Wam polecić. Sam używam od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolony. Bez problemu mieści się w kieszeni i w ogóle to moim zdaniem jest bardzo ładny i elegancki. Cena 119 złotych. Warto! Zwłaszcza, że idzie ta okropna dla smartfonów zima!

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne