Rockstar Games kpi ze swoich fanów – Red Dead Redemption

Red Dead Redemption Remake 2023

Rockstar Games kpi sobie ze swoich fanów. Firma zapowiedziała port gry Red Dead Redemption na konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Kiedy wszyscy czekaliśmy na remake lub chociaż remaster pierwszej części gry Red Dead Redemption na komputery i najnowsze konsole konsole, to Rockstar zapowiedział tylko port gry na PS4 i Switcha. Najbardziej rozczarowuje brak zapowiedzi wydania Red Dead Redemption na komputery PC.

Słowo “port” oznacza wydanie tej samej gry Red Dead Redemption co 13 lat temu (w dni jej pierwotnej premiery), tyle że na dwie nowe platformy. Nowe Red Dead Redemption nie będzie mało obsługi rozdzielczości 4K, nie będzie miało 60 FPSów, ani nie będzie miało ulepszonej grafiki. W grze Red Dead Redemption 2023 będzie dokładnie taka sama jakość tekstur jak na PlayStation 3, czyli na 17 letniej już konsoli.

Red Dead Redemption 2023 – data premiery i cena

Cena gry Red Dead Redemption 2023 to $50, czyli w Polsce pewnie około 250 zł. Grę Red Dead Redemption na PlayStation 4 i Nintendo Switch będzie można zakupić 17. sierpnia 2023 w cyfrowej dystrybucji.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne