Jaki kupić taniej telefon Samsung Galaxy S24 w Media Expert?

Samsung Galaxy S24

Jesteśmy już po prezentacji nowych telefonów Samsung Galaxy S24, Samsung Galaxy S24 Plus oraz Samsung Galaxy S24 Ultra. Trzeba przyznać, że robią spore wrażenie. Najnowsze wersje procesorów w połączeniu z Galaxy AI sprawią, że codziennie używanie smartfonów będzie jeszcze wygodniejsze.

Kup telefon Samsung Galaxy S24 w Media Expert korzystając ze specjalnych ofert

Planujecie zakup jednego z najnowszych telefonów Samsung Galaxy S24? Oto jak to zrobić taniej! Zobaczcie 3 super oferty, jakie przygotował dla Was sklep Media Expert. Wspomnie jeszcze o tym, co mnie bardzo ucieszyło – promocje można łączyć, czyli możecie skorzystać jednocześnie nawet ze wszystkich trzech ofert!

  • 2x więcej pamięci w niższej cenie na wszystkie wersje pamięciowe, czyli np. za telefon Samsung Galaxy S24 Plus z pamięcią 512 GB zapłacicie tyle, co normalnie kosztuje wersja 256 GB.
  • Możliwość otrzymania do 3000 zł zniżki na nowe telefony Samsung Galaxy S24, jeżeli oddacie swój stary telefon przy zakupie nowego.
  • Jeżeli zamówicie telefon Samsung Galaxy S24 do 23. stycznia 2024, to w prezencie otrzymacie słuchawki Samsung Galaxy Buds2.

Sądzę, że lepszych okazji na zakup nowych telefonów Samsung nie znajdziecie, zatem zachęcam do zakupu w sklepie Media Expert.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne