Poważny problem z telefonami Samsung – topi się rysik S-Pen

Samsung Galaxy spalony rysik

Poważny problem mają posiadacze telefonów Samsung Galaxy z serii Ultra. Wielu użytkowników zgłasza, że ich telefony zaczynają brzydko pachnięć, a wręcz śmierdzieć spalenizną.

Jeżeli nie wiecie, to informuję Was, że telefony Galaxy Ultra mają wbudowany schowek na rysik wewnątrz obudowy. Okazuje się, że materiał z którego wykonano rysik zaczyna się rozpuszczać wewnątrz telefonu, prawdopodobnie z powodu wysokiej temperatury.

Samsung Galaxy roztopiony rysik

Wielu użytkowników wstawia zdjęcia roztopionych rysików na fora Samsunga, więc problem nie jest pojedynczym przypadkiem. Samsung zaleca oddanie telefonu do serwisu w celu naprawy. Problem dotyczy modelki Samsung Galaxy S22 Ultra, S23 Ultra i S24 Ultra. Co więc z modelami Galaxy S22 Ultra i S23 Ultra, których gwarancja mogła się już skończyć?

S-Pen roztopiony

Sytuacja z roztopionym rysikiem Samsung S-Pen jest o tyle niebezpieczna, że wewnątrz urządzania wskazującego umieszczona jest bateria. Oby nie powtórzyła się sytuacja z wybuchającymi bateriami smartfonów Samsung. Ponadto rysik może na stałe utknąć w telefonie.

Samsung Galaxy Ultra problem z rysikiem

Źródło: https://eu.community.samsung.com/t5/seria-galaxy-s23/rysik-s-pen-samsung-s23-ultra-wyczuwalny-dziwny-zapach/td-p/7160333/ ; zdjęcia zostały wstawione na fora Samsunga przez użytkowników: xfff, Waflo83, Grześ88, BamboszJ.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne