Gra za darmo na PlayStation 5 – Silent Hill: The Short Message

Gra za darmo na PlayStation 5

Chcecie za darmo pełną wersję gry na PlayStation 5? Sony właśnie udostępniło możliwość pobrania gry-horroru Silent Hill: The Short Message w uczciwej cenie 0 zł.

Ja już miałem okazję zagrać i jest naprawdę strasznie. Grafika wygląda naprawdę świetnie! 🙂 Opis ze strony producenta powinien Was sprowadzić w odpowiedni nastrój.

Po otrzymaniu wiadomości od swej przyjaciółki Mai, Anita trafia do opuszczonego rozwalającego się bloku mieszkalnego, cieszącego się złą sławą z powodu wydarzeń, które miały tam miejsce. Nie mogąc oprzeć się pokusie sprawdzenia, co się tam dzieje, Anita po krótkim czasie traci poczucie wszelkiej rzeczywistości, gdy jej oczom ukazują się dziwaczne miejsca nie z tego świata nawiedzone przez wynaturzone monstrum. Wiadomość od Mai była jasna — „nie odejdziesz, dopóki tego nie znajdziesz” — ale co tak naprawdę Anita ma znaleźć?

Gra jest dostępna tylko na konsolę PlayStation 5. Właściciele konsoli poprzedniej generacji, czyli PlayStation 4 niestety będą musieli obejść się smakiem.

Pobierz grę Silent Hill: The Short Message za darmo

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne