Najśmieszniejsze bugi w grze Starfield

Śmieszne błędy Starfield

To mówicie, że Starfield ma niesamowicie mało bugów, zupełnie jak nie gra Bethesdy, tak? Hmm, no jeśli to co nam udało się zobaczyć to mało…. to aż strach pomyśleć co działo się w Oblivionie Falloucie 4 czy Skyrimie. Owszem, Starfield ma swój urok i potrafi nieźle wciągnąć, ale to co tu się wyprawia… oj, głowa mała.

Nasze bugi w grze Starfield najlepiej oglądać w formie wideo, wtedy najłatwiej będzie je zauważyć! Oto najlepsze glicze w Stafieldzie. Lecimy!

Śmieszne błędy Starfield

Zresztą sami zobaczcie – oto jak być luzakiem pośród gwiazd. Baza na Marsie jest niczym plaża we Władysławowie. Myślicie pewnie – przecież to nie bug, a ficzer. No może i tak.. tyle że ten koleżka w takim stroju spaceruje również po powierzchni Marsa. Zresztą na innych planetach ludzie też nagle tracą ubrania. Dziwne, co nie?

Śmieszne błędy Starfield

A co powiecie na statki tańczące w przestrzeni kosmicznej? Albo może lewitującą nad łóżkiem Sarę, naszą towarzyszkę….? Ta ostatnia zresztą, wraz z absolutnie fenomenalną i bardzo kreatywną kamerą, nie raz sprawi, że parskniecie ze śmiechu. Dość powiedzieć, że to co tu widzicie to nie rura od kanalizacji, a rurka od drabiny.

Śmieszne bugi Starfield

Prócz bugów Starfield potrafi dostarczyć też całkiem niezłą porcję absurdów – od nagłego pojawiania się przeciwników, niektórzy z nich rozmnażają się chyba przez pączkowanie, po przelatywanie przez metalowe ściany statków – tak kończą zabawy w abordaż.

Okradanie sprzedawców Starfield

Na koniec najlepsze – wiecie, że można obrobić sprzedawców z wszystkiego, łącznie z kasą, w biały dzień, bez zwracania czyjejkolwiek uwagi? Wystarczy namierzyć ich podziemne skrytki. Teraz dopiero zacznie się szukanie.

Starfield twarze

Na koniec jeszcze jeden dodatkowy facepalmik – wiecie, że Starfield ma w sobie coś z horroru? Te twarze będą się Wam śnić po nocach…

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne